Tenis živě online

Říkají Vám něco jména jako Rafael Nadal, Roger Federer, Novak Djokovič, Del Potro, Zverev nebo Thiem? Nebo když zabrousíme mezi ženy, co jména jako Simona Halepová, Carolina Wozniacka, Angelique Kerberová nebo Serena a Venus Williamsová? Ano, jde o nejlepší tenisty a tenistky. Tenis má zajímavý původ. Vznikl ve Francii pod názvem, který v překladu znamenal Hra na lov. To by se možná dnešní hráči divili z čeho vychází sport, který je živí. Může se hrát dvouhra nebo čtyřhra. A aby byl tenis i týmový sport, vznikly soutěže družstev. Jsou to například Davis Cup, Fed Cup, Světový pohár družstev nebo Hopmanův pohár.

Existuje několik tenisových organizací. Je to ATP, což je Asociace tenisových profesionálů. Pak jde o WTA - Ženskou tenisovou asociaci. ITF - Mezinárodní tenisová federace a pak je v České republice Český tenisový svaz. Mezi nejlepší hráče u nás patří Tomáš Berdych, který nejlépe dosáhl čtvrtého místa ve světovém žebříčku. Mezi ženami se na první místo dokázala probojovat Karolína Plíšková. Na druhém místě chvíli pobývala Petra Kvitová. Ve čtyřhře se mužům tolik nedaří, ale české ženy v sezóně 2018 zaujímají 4 pozice v první desítce. Nejlépe se daří Kateřině Siniakové, Andree Hlaváčkové, Barboře Krejčíkové a Barboře Strýcové.

I vzhledem k českým úspěchům sleduje tenis živě stále více lidí. Divácky atraktivních zápasů se ale hraje celá řada v různých turnajích po celém světě, takže není možné je objíždět osobně a sledovat tenis živě na místě konání daného turnaje. Ať už se ale hraje kdekoli, je k dispozici živý přenos, kde je tenis živě a to nejen z finálových utkání, ale i semifinálových, čtvrtfinálových a dokonce i všech zápasů od prvního kola. Tenis live sledují tisíce lidí po celém světě. Připojte se k nim a vyberte si svůj živý tenisový přenos, který Vás zajímá. Online streamy jsou zdarma a živě od začátku utkání až do jeho konce.

X