Online stream lední hokej

Víte proč je Kanada v ledním hokeji tak dobrá? Přeci proto, protože si ho vymyslela. Dobře, to je potřeba brát trochu s rezervou, ale je pravda, že lední hokej vznikl na konci 19. století právě v Kanadě. A přesná pravidla byla sepsána v roce 1878 v Montreálu, což je jedno z Kanadských měst.

Nejznámější hokejové soutěže jsou NHL a KHL. Dále pak samozřejmě hokejový turnaj na zimních olympijských hrách, mistrovství světa v ledním hokeji, Euro Hockey Tour, kde se utkávají reprezentační výběry Ruska, Švédska, Finska a České republiky. Nelze opomenout hokejovou ligu mistrů a Světový pohár. Juniorská verze KHL je MHL. V České republice se hraje Česká hokejová extraliga, což je nejvyšší profesionální soutěž v ledním hokeji, pak to jsou 1. národní hokejová liga, 2. národní hokejová liga, krajské a okresní hokejové přebory.

A na všech těchto výše popsaných soutěžích se hraje podle stejných pravidel. Tedy mělo by se hrát. Pochopitelně až na drobné odchylky jako je velikost ledové plochy v Americe a v Evropě. Všechna utkání jsou rozdělena na 3 třetiny po 20 minutách. Jde o čistý hrací čas, to znamená, že se při přerušení hry zastaví čas. Přestávky mezi jednotlivými třetinami trvají 15 minut. Cílem je zcela logicky vstřelit více gólů než soupeř. Na ledě se pohybuje 6 hráčů v každém týmu, přičemž každý má brusle a hokejku. Jedním ze zmíněných šesti hráčů je brankář, který má speciální vybavení a jiná práva ve hře. Například puk přikrýt a tím tak přerušit hru.

Obliba ledního hokeje stále roste, ale stadiony nejsou nafukovací, takže se do nich nevejdou všichni, kteří chtějí zápas živě sledovat. U některých velkých mezinárodních utkání jsou možnosti sledování velkoplošných obrazovek na náměstích nebo v parcích, kde je promítán živý přenos. Tam běží live to samé co v televizi. Jenže ne všechny zápasy jsou vysílané v televizi. Někdy jsou živě vysílány jiné sportovní události a hokej nedostane přednost nebo televize nemá zakoupená vysílací práva na odvysílání utkání z NHL, KHL nebo jiné soutěže. Lidé se pak uchylují ke svým počítačům, kde lze zdarma sledovat live a online stream lední hokej všech zápasů, které chcete. Všechny živé přenosy jsou zdarma a na výběr jsou utkání ve skupinách i zápasy playoff v NHL i KHL, olympijské turnaje i mistrovství světa. Stačí si vybrat zápas, který chcete live a můžete nerušeně sledovat online stream třeba z druhé strany světa. Už jsme si zvykli, že v televizi nemůže být vše, tak proto jsou tu sport přenosy, které nabízejí live stream všech sportů z celého světa a to online a zdarma po celý den.

X