Fotbal live stream

Fotbal. Nejpopulárnější kolektivní sport na světě. Na stadionech se mačkají desetitisíce fanoušků a další statisíce sledují živé přenosy v televizi a na internetu. Prapůvodní kořeny fotbalu sahají až za přelom našeho letopočtu, ale fotbal tak jak ho známe a sledujeme online nebo živě na stadionu se začal formovat v Anglii v 16. století. Soukromé střední školy začaly z té době nutit žáky ke sportu, ale každá škola používala svá vlastní upravená pravidla, která se i v průběhu let měnila. Tím vznikly dva hlavní směry, kterými se fotbal dále vyvíjel. První formou je přenášení míče rukama (používané dodnes v Rugby, v té době například v Marlboroung nebo Cheltenhamu). Druhá forma upřednostňovala kopání do míče (Harrow, Westminster, Chaterhouse).

Po rozvoji železniční dopravy bylo možné pořádat soutěže mezi jednotlivými školami. Jenže to nebylo možné dokud nebyly stanoveny jednotná pravidla. A tak se v roce 1848 na jednání sešlo 14 zástupců různých škol a výsledkem byla první sada pravidel. Tím fotbal získával na atraktivitě a diváci se začali scházet. V dnešní době popularita stoupla na tolik, že nestačí kapacita stadionů. Proto běží živé přenosy v televizích i na internetu a každý divák tak může v pohodlí domova sledovat live přenos utkání, které ho zrovna zajímá a které se hraje třeba na druhé straně světa. Steamy umožňují sledovat nejvyšší soutěže jako je například Liga Mistrů, Premier League, FA Cup, La Liga, Serie A a mnoho dalších.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X