Tenis live sport

Tenis, nebo-li bílý sport, jak je někdy označovaný je hra pro 2 nebo 4 hráče. U nás je populární zejména v posledních letech, kdy čeští hráči dosahují kvalitních výkonů a umístění. Mezi aktuálně nejlepší české tenisty patří Tomáš Berdych, Jiří Veselý, Lukáš Rosol nebo třeba Adam Pavlásek. Nejlepším umístěním Tomáše Berdycha bylo 4. místo v žebříčku ATP. V ženském tenise dosahuje Česká republika ještě lepších úspěchů. Žebříček žen se označuje WTA. V něm mezi známé české hráčky patří Karolína Plíšková, Petra Kvitová, Barbora Strýcová, Kateřina Siniaková, Markéta Vondrušková, Kristýna Plíšková a Lucie Šafářová. Karolína Plíšková se dokonce dokázala dostat na první místo v žebříčku WTA. Petra Kvitová dosáhla nejlépe druhého místa. Ve výpisu českých úspěchů bychom mohli pokračovat dále, protože se českým hráčům daří i v týmových soutěžích jako je Davis Cup nebo Fed Cup.

Živé přenosy bohužel někdy nenabízí Česká televize ani O2 TV i když jde o divácky velmi zajímavé zápasy. Sport jako je tenis ale má své místo mezi live přenosy, které běží živě zde na webu. Tenis live tu je vždy, ať už se hraje první kolo a nebo finále kteréhokoli turnaje. Živě zde tenis běží i z několika tenisových kurtů najednou. Streamy jsou dostupné vždy od začátku utkání až do jeho samotného konce. Časy jednotlivých zápasů jsou v tenise, ale ovlivněny počasím nebo předchozím utkáním na daném kurtu, proto je nutné brát čas jen jako orientační. Navštivte záložku živé přenosy a vyberte si tenisový zápas, který chcete sledovat. Zvolit si můžete i jiný sport. Například fotbal, hokej, basketbal, golf a mnoho dalších sportů. Všechny živé přenosy jsou na jednom místě a zdarma.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X