Wimbledon live

Karolína Plíšková, Kristýna Plíšková, Petra Kvitová, Barbora Strýcová, Markéta Vondroušová, Kateřina Siniaková, Barbora Krejčíková a můžeme pokračovat ještě dále. Věříme, že všichni jmenovaní a ještě mnozí další čeští tenisté a tenistky se představí na Wimbledonu a předvedou co nejlepší výkon. V mužské dvouhře bude vítězství obhajovat Novak Djokovič. Mezi ženami to bude Angelique Kerberová. A v ženské čtyřhře budeme určitě velmi zvědaví, jak se představí loňské obhájkyně, Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková. Stejně tak vysoko by ve dvouhře žen mohla mířit Karolína Plíšková, která se pohybuje na předních příčkách v ženském žebříčku spolu s Petrou Kvitovou a dalšími tenistkami.

Ať už budete chtít sledovat utkání z prvního kola Wimbledonu a nebo samotné vyvrcholení ve finále, jsou tu pro Vás živé přenosy a live tenis i z Wimbledonu, který bude celý online. Plíšková online, Kvitová živě a vlastně si můžete dosadit jakékoli jméno, které se na Wimbledonu představí, protože všechny kurty jsou pokryté kamerami a i když živé přenosy nejsou v televizi a nebo jen na placených kanálech, zde najdete streamy online a zdarma ze všech tenisových dvouher i čtyřher. A vzhledem k tomu, že Wimbledon je jedním ze čtyř Grand Slamů, tak se můžeme těšit na tenis té největší úrovně a to po dobu dvou týdnů, kdy se Wimbledon koná.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X