Slavia Barcelona živě

SK Slavia Praha postoupila do základní části ligy mistrů. Kromě toho, že za účast v základní části ligy mistrů získá bezmála 400 miliónů korun, získala také obrovskou možnost změřit své síly s velikány jako je FC Barcelona, Borussia Dortmund a týmem Inter Milán. Právě první zmiňovaný tým bude soupeřemem sešívaných v utkání Slavia Barcelona, které můžete sledovat živě. Utkání Slavia Barcelona živě naleznete v kategorii živé přenosy - fotbal živě, kde bude stream Slavia Barcelona zobrazen před zahájením utkání.

Samozřejmě těšit se můžete také na opačné utkání Barcelona Slavia, které můžete opět sledovat online živě. Sport živě a fotbal živě tak můžete sledovat přímo z domova na internetu. Pokud chcete zažít opravdu neskutečný zážitek můžete si zakoupit přímo vstupenku a sledovat utkání Slavia Barcelon živě přímo na stadionu. Pro Vás ostatní jsou připraveny živé přenosy Slavia Barcelona a také druhého utkání Barcelona Slavia online! Liga mistrů zavítala opět do České republiky a tak nepromarněte možnost sledovat ten nejlepší fotbal živě! Sledovat sport živě na internetu zdarma nebylo nikdy snažší, protože živé přenosy ligy mistrů jsou nyní dostupné online.

Připomínáme, že SK Slavia Praha nastoupí také ještě proti týmu Borussia Dortmund právě na hřišti Borussie, kde můžete očekávát opravdu skvělou atmosféru, neboť Dortmund má opravdu vyhlášenou atmosféru, jakou tamní fanoušci umí vytvořit. Lístky jsou stále k dispozici takže můžete sledovat utkání Dortmund Slavia živě přímo na německém stadionu. Další famouzní podívanou bude utkání Slavia Inter, které se odehraje v Praze. Toto utkání je zcela vyprodané takže pokud nemáte vstupenku můžete i utkání Slavia Inter živě sledovat online zdarma. Kromě těchto dvou utkání v základní části nastoupí Slavia do dvou utkání s již zmíněným týmem FC Barcelona.

Karty pro Slavii jsou rozdané a los ligy mistrů nebyl k sešívaným příliš lichotivý, ale dopřal Slavii možnost změřit síly s těmi nejlepšími a fanouškům dal jedinečnou příležitost vidět svůj oblíbený tým v souboji s těmi nejlepšími týmy světa. Každý fanoušek, který sleduje sport živě a hlavně fotbal live by si určitě přál, aby Slavia postoupila do druhého kola ligy mistrů alespoň z třetího místa a změřila své síly s dalším skvěým týmem.

X