Program a výsledky ms v hokeji

MS v hokeji 2019 se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích. Základní skupiny MS v hokeji naleznete ve speciální kategorii na tomto webu: MS v hokeji živě. Přímo na stadionu pak můžete sledovat hokej živě a užít si MS v hokeji 2019 na maximum. Pro Vás ostatní máme živé přenosy z MS v hokeji, které Vám budeme vysílat živě každý hrací den MS v hokeji. Mimo hrací dny pak můžete sledovat setřih MS v hokeji a v rubrice MS v hokeji 2019 naleznete také aktuální program a výsledky MS v hokeji.

MS v hokeji živě můžete sledovat prostřednictvím záložky živé přenosy MS v hokeji. Všechny živé přenosy MS v hokeji a hokej živě Vám nabízíme zdarma. Sledujte MS v hokeji online z pohodlí svého obýváku. Vyberte si zvolený zápas MS v hokeji a sledujte hokej živě online i v práci. 

V průběhu MS v hokeji 2019 Vám budeme pravidelně přinášet program a výsledky ms v hokeji, které opět naleznete ve speciální kategorii MS v hokeji online! Všechny výsledky MS v hokeji budou přidávány průběžně a naleznete zde také sestřih všech utkání MS v hokeji 2019.

Nezapomeňte, že letošní program MS v hokeji začíná již 10.5.2019 a finále MS v hokeji se pak bude hrát 26.5.2019. Celý program MS v hokeji naleznete v již zmíněné speciální kategorii MS v hokeji, kde kromě programu naleznete všechny informace a výsledky MS v hokeji 2019.

Český program MS v hokeji 2019 (Všechna utkání České hokejové reprezentace můžete sledovat živě:)
Den Čas Sk. Místo Zápas
Pá 10. 5. 20:15 B Bratislava Česko - Švédsko - živě
So 11. 5. 20:15 B Bratislava Norsko - Česko - živě
Po 13. 5. 16:15 B Bratislava Rusko - Česko - živě
Čt 16. 5. 20:15 B Bratislava Česko - Lotyšsko - živě
Pá 17. 5. 20:15 B Bratislava Česko - Itálie - živě
Ne 19. 5. 16:15 B Bratislava Rakousko - Česko - živě
Út 21. 5. 12:15 B Bratislava Česko - Švýcarsko - živě

 


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X