Živé přenosy

Živé přenosy jsou přímé sportovní přenosy vysílané na internetu zdarma. Prostřednictvím živých přenosu můžete sledovat fotbal online nebo sledovat hokej živě. Živé sportovní přenosy jsou na internetu zdarma volně dostupné. Většinou se živé přenosy sledují pomocí online stream kanálů, které jsou umístěné na zahraničních webech.  Na našem webu sportprenosy.cz Vám v kategorii živé přenosy zprostředkováváme odkaz na živé přenosy třetích stran, které nejsou umístěné na našem webu, tudíž nemůžeme odpovídat za obsah těchto přenosů ani za samotnou kvalitu živých sportovních přenosů. Většinou jsou živé přenosy nekomentované, a pokud ano je komentář živého přenosu v cizím jazyce. 

Nezřídka se také stává, že je potřeba stránku živé přenosy aktualizovat, aby se Vám načetli ty nejaktuálnější živé přenosy, které online stream právě nabízí. Prostřednictvím kategorie živé přenosy tak můžete zdarma sledovat fotbal živě, hokej online, NHL live, Liga mistrů stream live nebo například biatlon či Mistrovství světa v  ledním hokeji online. Živé přenosy nabízejí nekonečné možnosti sledování kanálu sport živě a zároveň umožňují sledovat sport online a zdarma s pohodlí Vašeho domova. Kategorii živé přenosy si můžete otevřít v několika oknech a sledovat tak i více sportovních kanálů najednou.

Upozorňujeme, že pokud je nějaký stream online nefunkční není chyba na našem webu a je potřeba zvolit jiný sportovní kanál. Nejčastěji je možné zvolit jiný online stream prostřednictvím čísel pod samotným oknem Vám zvoleného živého sportovní přenosu.

Jsme rádi, že sledujete živé přenosy na sportpřenosy.cz, kde jsou pro Vás všechny sportovní živé pŕenosy zdarma a online!


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X