Živě ČT sport

Sledovat ČT sport živě jde zdarma. Tedy když pomineme poplatek za televizi. Někdo ale televizi nemá a i přes to může ČT sport sledovat živě. Jak to? ČT sport jde totiž zdarma sledovat na internetu. Přímo na oficiálních stránkách České televize je záložka živé vysílání, kde běží ČT sport živě, stejně tak jako v televizi. A při významných sportovních událostech, jako je olympiáda nebo mistrovství světa v hokeji nebo mistrovství světa ve fotbale nabízí Česká televize více sportovních kanálů současně. V televizi na ČT 4 sport běží pochopitelně jen jeden, ale na internetu si můžete přepnout vysílání a sledovat třeba jiné utkání, než to, které běží na ČT 4 sport. I přes to ale Česká televize nemůže nabídnout kompletní živé přenosy ze všech sportů, které se odehrávají, protože popularita a obliba sportu v různých podobách stále vzrůstá.

Navíc si Česká televize někdy nemůže dovolit zaplatit vysílací práva. Stalo se tak například s nejpopulárnější fotbalovou soutěží. Liga mistrů tak není na kanálu ČT 4 sport, ale na O2 TV. To je ale placený kanál, který ne každý má. A tak opět na řadu přicházejí online sportovní streamy z celého světa, které jsou na internetu dostupné zcela zdarma a bez registrace. Liga mistrů, mistrovství světa v hokeji i fotbalu, olympiáda i všechno ostatní co vás napadne je živě. ČT sport sice nabízí český komentář, ale zato nepokryje všechny sporty tak jako online vysílání. Každopádně sledovat u počítače můžete živě ČT sport i další sportovní kanály. A nemusíte se omezovat jen jedním sportovním přenosem tak jako když sedíte u televize. Můžete si současně spustit více sportovních přenosů najednou. Klikněte na tlačítko níže a přesvědčte se, kolik sportovních událostí se právě teď odehrává.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X