Extraliga ledního hokeje

Tipsport extraliga ledního hokeje je oficiální název české nejvyšší hokejové soutěže. Extraliga ledního hokeje nese název svého hlavního sponzora společnosti Tipsport již druhý rokem. V rámci Tipsport extraligy ledního hokeje hraje 14 nejlepších hokejových týmů celkem 52 kol v rámci základní části extraligy. Po skončení základní části se hraje předkolo play off, ve kterém na tři vítězství hraje 7 tým ze základní části s desátým, druhou dvojici tvoří 8 tým tabulky s devátým. Poté následuje klasické play off, které se hraje na čtyři vítězné utkání. Celkem se v rámci play off extraligy utká osm nejlepších celků české nejvyšší hokejové soutěže.

Tisport extraliga se hraje každý týden, kdy se odehraje hned několik kol, zpravidla se hraje každý druhý až třetí den. V rámci kanálu živé přenosy můžete sledovat stream Tipsport exraliga online. Často také nalezente zkrácený název Tipsport ELH. Živé můžete sledovat všechna utkání extraligy online. Všechny živé přenosy Tipsport extraligy můžete sledovat online. Hokej Vám tak nabízí skvělou podívanou. Hokej živě a extraligu můžete sledovat samozřejmě také přímo na stadionech jednotlivých klubů. Letos poprvé je na všech stadionech, kde se Tipsport extraliga ledního hokeje hraje, zaveden také kamerový systém, který umožňuje takzvanou trénerskou výzvu.

Utkání v rámci české Tipsport extraligy můžete sledovat na mnoha kanálech nabízejících živé přenosy. Sledovat můžete například ČT Sport živě, také ČT Sport online stream. Některá utkání vysílá živě O2 TV, kterou můžete nově sledovat také na O2 TV online. Všechny zápasy Tipsport extraligy můžete sledovat také na internetu na stremu živé přenosy online.

V nejvyšší české hokejové soutěźi nastoupí například Jaromír Jágr s týmem HC Rytíři Kladno nebo Tomáš Plekanec v dresu HC Kometa Brno. V nejvyšší soutěži pak hrají také týmy HC Sparta Praha, Mounrfield HK, HC Vítkovice Ridera, západočeský tým HC Škoda Plzeň, HC Verva Litvínov, HC Dynamo Pardubice, PSG Berani Zlín, karlovarský tým HC Energie Karlovy Vary, hanácký celek HC Olomouc, Piráti Chomutov, BK Mladá Boleslav a ČEZ Motor České Budějovice . Nejlepśí týmy doplňují finalisté minulého ročníku Bílý Tygři Liberec a vítěz extraligy 2018/19 tým HC Oceláři Třinec.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X