ČT sport živě

Jediná česká veřejnoprávní televize, která poskytuje živé vysílání na celém území České republiky je Česká televize. Zřizuje ji zákon o České televizi, který také stanovuje rámec fungování. Česká televize nabízí živě hned několik televizních kanálů. Od zpravodajství až po publicistiku, počasí nebo sport. Zejména u sportu je důležité, aby přenosy byly živě a diváci tak mohli sledovat on-line vysílání v přímém přenosu. Ze sportovního odvětví v televizi běží živě a nepřetržitě kanál ČT sport. Označuje se jako ČT 4 sport. Na oficiálních stránkách České televize jde ČT 4 sport sledovat on-line. A když se koná nějaká zvláštní sportovní událost jako je mistrovství světa ve fotbale nebo ms v hokeji a nebo zimní či letní olympijské hry, nabízí Česká televize živě i další kanály, ne jen ČT 4 sport. Na internetu tak jde sledovat několik různých živých přenosů.

Jestli trváte na originálním českém komentáři jednotlivých živých přenosů, musíte zamířit na web České televize a spustit si ČT 4 sport, protože stream s českým komentářem u nás najdete velmi ojediněle. Pokud ale sháníte on-line živé přenosy, které ani ČT sport nenabízí, pak si určitě vyberete svůj stream z velkého množství nabízených živých přenosů. Dokonce zde naleznete živé přenosy fotbalové Ligy mistrů, které nenabízí ani Česká televize a na ČT 4 sport on-line nejsou. A při ms v hokeji nebo fotbale můžete sledovat libovolné utkání které se zrovna hraje a nemusíte spoléhat na to, že na ČT 4 sport bude zrovna to utkání, které vás zajímá. Využijte naše živé přenosy a nespoléhejte na ČT sport nebo na O2 TV nebo jiné sportovní stanice. Vyberte si úplně libovolně kterýkoli z přenosů, který najdete na stránce živé přenosy. Všechny streamy, ať už jsou nebo nejsou na ČT 4 sport nebo O2 TV, jsou u nás kompletně zdarma.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X