06:00
ITF Tour
Tenis
ITF Tour, Hua Hun
06:00
ITTF
Stolní tenis
Indonesia Open
08:00
TT Cup
Stolní tenis
TT Cup
09:00
WTA 125K Series
Tenis
Y.-H.Lee/F.Wu – D.Jakupovic/D.Kovinic
10:00
Master Tour
Stolní tenis
Master Tour TT
10:30
ITF Tour
Tenis
ITF Tour, Heraklion
10:30
WTA 125K Series
Tenis
Vitalia Diatchenko – Timea Babos
12:30
ATP Challenger Tour
Tenis
Devin Clark – James Duckworth
13:00
ITTF
Stolní tenis
Austrian Open
13:00
ATP Challenger Tour
Tenis
F.Nielsen/T.Puetz – T.Draganja/P.Kotov
13:00
ATP Challenger Tour
Tenis
Sebastian Ofner – Jannik Sinner
14:30
ATP Challenger Tour
Tenis
P.Raja/R.Ramanathan – A.Kadhe/S.Myneni
15:00
ATP Challenger Tour
Tenis
Emil Ruusuvuori – Mohamed Safwat
17:00
Germany. Bundesliga
Stolní tenis
German Championship
18:30
ATP World Tour
Tenis
P.Herbert/N.Mahut – R.Klaasen/M.Venus
20:00
WTA 125K Series
Tenis
Coco Vandeweghe – Kirsten Flipkens
20:30
ATP Challenger Tour
Tenis
Jeffrey John Wolf – Sebastian Korda
21:00
ATP World Tour
Tenis
Stefanos Tsitsipas – Dominic Thiem
22:30
ATP Challenger Tour
Tenis
E.Hoyt/M.Redliki – C.Eubanks/K.King

Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X