Wimbledon online

Chystáte se na začátku července do Londýna? Pokud ano, určitě navštivte čtvrť Wimbledon, kde se v té době bude odehrávat nejstarší tenisová soutěž na světě. Jediný Grand Slam na trávě a přehlídka největších tenisových hvězd současnosti, včetně českých hráček a hráčů. No a pokud se do Londýna nechystáte, i tak můžete Wimbledon sledovat, protože stejně jako v roce 2018, tak i v letošním roce 2019 vysíláme online přenosy všech utkání, které se na Wimbledon odehrají. A všechny přenosy vždy jsou zcela zdarma.

Wimbledon nabízí kompletní tenisový turnaj, takže k vidění bude dvouhra mužů, dvouhra žen, čtyřhra mužů, čtyřhra žen i smíšená čtyřhra. Pár zajímavostí pojící se s Wimbledonem začneme tím, že patronát nad tímto turnajem má britská královská rodina. Během dvou týdnů, kdy se Wimbledon koná, se nehraje jediný den a tím je tradičně neděle oddělující dva herní týdny. Pro celý Wimbledon platí pravidlo zcela bílého stejnokroje a typické pro tento Grand Slam je podávání jahod se šlehačkou a šampaňské. Spotřeba pro jeden ročník činí zhruba 28 tun.

Turnaj, který mě v roce 2018 dotaci 34 000 000 £ můžete sledovat živě zde na webu. Online přenosy tu jsou pro vás.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X