Tenis - Fed Cup

Již od roku 1963 se hraje Pohár federace, což je největší mezinárodní soutěž týmů v ženském tenise. Od roku 1995 je tato tenisová soutěž známá jako Fed Cup. Pořádá ji Mezinárodní tenisová federace. Nejúspěšnějším týmem je tým Spojených států. Nebudeme-li počítat rok 2018, tak tým USA byl ve finále celkem dvacet devět krát a z toho osmnáct krát zvítězil. Kvalita ženského tenisu velmi stoupá v České republice a tak na druhém místě, hned za Spojenými státy je Česká republika. Nutno podotknout, že samotná Česká republika zvítězila pět krát, ale Československo zvítězilo také pět krát. V žebříčku ITF vydaném v dubnu roku 2018 figuruje Česká republika dokonce na prvním místě. Od zavedení tohoto žebříčku (v roce 2002) se na prvním místě vystřídalo pět týmu. Slovensko, Francie, Rusko, Itálie a Česká republika. Body do žebříčku se udělují na základě výsledků v jednotlivých částech Fed Cupu za poslední čtyři roky.

Fed Cup online můžete většinou sledovat na čt sport. Česká televize nabízí zajímavá utkání živě. Ty méně zajímavá buď vysílá online na svých internetových stránkách a nebo je nabízí ze záznamu. Fed Cup ale umožňuje sledovat i živé streamy na internetu. Finále Fed Cupu online je na čt sport vždy, ale někdo nemá možnost sledovat televizi a tak může využít živý přenos zde na webu. V záložce živé přenosy a kategorii tenis bude možné sledovat všechna utkání Fed Cupu online. Po otevření streamu si můžete zvolit z několika zdrojů online přenosu, což někdy ovlivní kvalitu obrazu i jazyk komentáře. Některé živé přenosy jsou bez komentáře, jiné s komentářem. Vybrat si můžete přenos, který vám bude vyhovovat. Vše je zdarma a přímo ve vašem prohlížeči. Není nutné nic instalovat. Jen spustíte jakýkoli živý přenos v kategorii živé přenosy a můžete nerušeně sledovat sportovní výkony.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X