Tenis živé přenosy

Kolik různých povrchů, na kterých se tenis hraje znáte? Jistě jste slyšeli o tenisových utkání na travnatém povrchu nebo na antukovém dvorci. Ale co takhle DecoTurf, Plexicushion nebo Rebound Ace? V podstatě jde o klasické tvrdé povrchy, které znáte, ale ne pod těmito názvy. Ať už se ale hraje na trávě, antuce nebo čemkoliv jiném, jsou tu pro vás sport přenosy, které nabízejí živé přenosy z tenisu. Jakékoliv turnaje v rámci ATP nebo WTA u nás najdete živě a live. A nejen to. I menší turnaje nebo přátelská utkání mají svůj živý přenos. A nelze opomenout ani Davis Cup nebo Fed Cup. Jmenovitě také stojí za zmínění Turnaj mistryň, který se bohužel na ČT Sport nevysílá. Stejně tak ho nenajdeme ani na O2 TV, ale i přesto, je na internetu online stream ze všech utkání.

Živé přenosy jsou zdarma pro každého. Není nutná registrace ani vyplňování mailu, jména nebo něčeho jiného. Jen si na podstránce živé přenosy vyberete tenis live, který vás zajímá. Sledovat zdarma můžete tenis živě ze všech koutů světa. A dokonce můžete vyhledávat podle jmen tenistů. To se hodí v případě, že se souběžně hraje více utkání a je tak těžké se orientovat v seznamu všech streamů, které jsou živě současně. Na poskytovateli živého přenosu pak už záleží to, zda se vám video s živým tenisovým přenosem spustí přímo v našem webu a nebo v novém okně. Tenis online a hlavně zdarma můžete nyní sledovat ve vašem prohlížeči neomezeně dlouho.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X