Live tenis přenosy

Tenis je tu s námi živě již několik století. Dříve sice lidé tenis mohli sledovat jen živě a o nějakých přenosech neměli ani tušení, ale i tak tenis získával na popularitě a oblíbenosti. Pokračovalo to dál a jak to dopadlo vidíme dnes. Stadiony plné diváků, kteří sledují tenis živě a televize obsypané lidmi, kteří sledují živé přenosy. Tenis live je naštěstí dostupný nejen v televizi na ČT Sport nebo O2 TV, ale také na internetu, kde jsou živé přenosy nejen z tenisu, ale i fotbalu, hokeje a dalších sportů. Když tedy nemáte to štěstí nebo tu možnost sledovat tenis živě přímo v místě dění daného turnaje, můžete využít alespoň možnosti sledování online stremu. A věřte, že naleznete live přenos jakéhokoliv utkání, které vás napadne.

Karolína i Kristýna Plíšková, Petra Kvitová, Barbora Strýcová, Kateřina Siniaková a další české výborné tenistky. Skutečně jich máme mnoho a vy na podstránce živé přenosy můžete sledovat live tenis ze všech jejich zápasů. Ať už to bude dvouhra nebo čtyřhra. Malý nebo velký turnaj. Klidně i Turnaj mistryň, Davis Cup, Fed Cup nebo cokoli jiného. Online stream na  vás bude čekat mezi živými přenosy v kategorii tenis. A vyhledávací pole vám pomůže najít utkání, které chcete, v případě, že souběžně probíhá hodně zápasů a je těžké se v seznamu live přenosů orientovat. Nenechte si ničím rušit a fanděte spolu s námi. Živé přenosy jsou zdarma a lze je sledovat online přímo v prohlížeči.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X