French Open živě

Během French Open se zhruba odehraje neuvěřitelných 640 zápasů. A to se může stát, že jeden duel může trvat 341 minut, což je aktuálně rekord French Open a to z roku 2012, kdy Paul-Henri Mathieu zvítězil nad Johnem Isnerem 6–7, 6–4, 6–4, 3–6 a 18–16. I když se člověk vypraví do Francie, aby mohl sledovat French Open živě a na vlastní oči, tak není možné vzhledem k ceně vstupenek a dalším okolnostem sledovat live všechna utkání. K tomu je možné využít náš web, protože v záložce Živé přenosy v době konání French Open naleznete živě přenosy všech duelů. Online se vysílá na několika kanálech ze všech kurtů, takže vás nemusí zaskočit ani to, když se hraje více zápasů najednou na různých kurtech.

A kolik lidí pomáhá při zajištění jednoho ročníku French Open? Zhruba 250 sběračů míčků. Přijde vám těžké sehnat tolik mladých v rozmezí dvanácti a šestnácti let hrající tenis? Například v roce 2010 se sešlo 2500 přihlášek. Další zajímavostí je, že centrální kurt pokrývá 1,5 tuny červené antuky. Za zmínku stojí i to, že nejkratší finále trvalo jen 32 minut a to v roce 1988. Steffi Grafová porazila Natašu Zverevovou po setech 6-0, 6-0. A poslední zmíněnou zajímavostí bude počet použitých míčků. Tipněte si, než budete číst dál. Je to 65 000 míčků od prvních kol až po finále. A nemůžeme vám odepřít ceny pro vítěze. Poháry jsou totiž vyrobeny z čistého stříbra.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X