Tenis živě online

Říkají Vám něco jména jako Rafael Nadal, Roger Federer, Novak Djokovič, Del Potro, Zverev nebo Thiem? Nebo když zabrousíme mezi ženy, co jména jako Simona Halepová, Carolina Wozniacka, Angelique Kerberová nebo Serena a Venus Williamsová? Ano, jde o nejlepší tenisty a tenistky. Tenis má zajímavý původ. Vznikl ve Francii pod názvem, který v překladu znamenal Hra na lov. To by se možná dnešní hráči divili z čeho vychází sport, který je živí. Může se hrát dvouhra nebo čtyřhra. A aby byl tenis i týmový sport, vznikly soutěže družstev. Jsou to například Davis Cup, Fed Cup, Světový pohár družstev nebo Hopmanův pohár.

Existuje několik tenisových organizací. Je to ATP, což je Asociace tenisových profesionálů. Pak jde o WTA - Ženskou tenisovou asociaci. ITF - Mezinárodní tenisová federace a pak je v České republice Český tenisový svaz. Mezi nejlepší hráče u nás patří Tomáš Berdych, který nejlépe dosáhl čtvrtého místa ve světovém žebříčku. Mezi ženami se na první místo dokázala probojovat Karolína Plíšková. Na druhém místě chvíli pobývala Petra Kvitová. Ve čtyřhře se mužům tolik nedaří, ale české ženy v sezóně 2018 zaujímají 4 pozice v první desítce. Nejlépe se daří Kateřině Siniakové, Andree Hlaváčkové, Barboře Krejčíkové a Barboře Strýcové.

I vzhledem k českým úspěchům sleduje tenis živě stále více lidí. Divácky atraktivních zápasů se ale hraje celá řada v různých turnajích po celém světě, takže není možné je objíždět osobně a sledovat tenis živě na místě konání daného turnaje. Ať už se ale hraje kdekoli, je k dispozici živý přenos, kde je tenis živě a to nejen z finálových utkání, ale i semifinálových, čtvrtfinálových a dokonce i všech zápasů od prvního kola. Tenis live sledují tisíce lidí po celém světě. Připojte se k nim a vyberte si svůj živý tenisový přenos, který Vás zajímá. Online streamy jsou zdarma a živě od začátku utkání až do jeho konce.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X