Liga Mistrů

Liga Mistrů UEFA (anglicky UEFA Champions League) je nejpopulárnější a nejsledovanější fotbalová soutěž pro nejlepší evropské fotbalové týmy. Pohár Ligy Mistrů je společně s jihoafrickým Pohárem osvoboditelů nejslavnější a klubovou trofejí ve fotbale. Aktuální držitel tohoto poháru je španělský fotbalový klub Real Madrid, který ho získal potřetí v řadě - Za Real Madrid nastoupil například Cristiano Ronaldo, Keylor Navas, Karim Benzema, Sergio Ramos, Luka Modrić, který v roce 2018 získal titul nejlepší fotbalista světa, Marcelo Vieira, Casemiro nebo Gareth Bale. Vedle Ligy mistrů je ještě druhá nejpopulárnější fotbalová soutěž - Evropská liga UEFA (anglicky UEFA Europa League), dříve pohár EUFA. Vítěz Ligy Mistrů a vítěz Evropské ligy hraje na začátku další sezóny zápas o evropský Superpohár.

Sledovat Ligu mistrů živě - klikněte ZDE

Liga Mistrů vznikla z původní soutěže, která se jmenovala Pohár mistrů evropských zemí. Tento pohár se poprvé odehrál v sezóně 1955/1956. V roce 1992/1993 se soutěž přeorganizovala a díky tomu můžete dnes sledovat Ligu mistrů online.

V současnosti se Liga mistrů hraje na čtyři předkola Ligy mistrů a pak hlavní soutěž. V první fázi hlavní části se hraje ve čtyřčlených skupinách způsobem každý s každým, zápas doma a venku. Z každě skupiny postupují dva nejlepší týmy do druhé fáze, kde se hraje vyřazovacím způsobem dvou zápasů (doma a venku) a postupuje tým s lepším součtem skóre obou zápasu. Při shodném skóre rozhoduje vyšší počet branek vstřelených na hřišti soupeře. Pokud i tak je to remíza, utkání se prodlužuje a rozhodnout mohou i pokutové kopy. Finále se hraje na jediný rozhodující zápas a to na předem určeném stadionu a v předem určený den! Finále Ligy mistrů živě můžete sledovat online na našem webu www.sportprenosy.cz dne 1. června 2019 ze stadionu Wanda Metropolitano, Madrid.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X