Plzeň Real živě

Fotbalové utkání Plzeň vs. Real Madrid je tady. Ve Štruncových sadech nebo správně by to mělo být v Dossan aréně, se bude hrát zase Liga mistrů! Nebude to však jen tak ledajaký zápas. Fanoušci se mohou těšit na odvetu utkání z října (Real Madrid CF - FC Viktoria Plzeň) a přímo na stadionu budou moci sledovat zápas Plzeň Real živě! Ano, španělský velkoklub, který zná celý svět, bude hrát v utkání Real Plzeň přímo v západočeské metropoli.

Pokud byste však hledali vstupenky Plzeň Real, abyste i vy mohli sledovat ligu mistrů live přímo na stadionu, máte už bohužel smůlu. I většina lístku, které se prodávaly na černém trhu, je již prodána. Real Plzeň živě na stadionu uvidí přes 11.000 diváků.

Vy ostatní, ale nezoufejte. Připravili jsme pro Vás stream Real Plzeň, který můžete sledovat živě na internetu. Odkaz na stream Real Plzeň živě naleznete v kategorii živé přenosy - liga mistrů nebo liga mistrů online. V průběhu utkání se může stát, že stream Real Plzeň živě přestane fungovat. V takovém případě je potřeba zvolit jiný kanál Liga mistrů live kliknutím na odkaz Real Plzeň živě. Nezapomeňte živé přenosy Real Plzeň jsou pro Vás zdarma. Sledovat ligu mistrů živě tak můžete kdekoliv.

Stream Plzeň Real živě naleznete na našem webu sportprenosy.cz, kde jsou k dispozici kromě utkání FC Viktoria Plzeň - Real Madrid CF živě také ostatní utkání, které ve středu 7.11 Liga mistrů nabízí. Všechny živé přenosy, takže i Liga mistrů online jsou přidány těsně před začátkem utkání, proto prosím aktualizujte stránku, abyste mohli sledovat Plzeň Real živě hned od začátku utkání.

X