Extraliga
9.září 2019

Hokej: Jaromír Jágr přišel se smutnou zprávou pro všechny své fanoušky!

Hokej: Jaromír Jágr přišel se smutnou zprávou pro všechny své fanoušky! obrázek

Jaromír Jágr se svoji osmašedesátkou přijel na jedno z posledních přípravných utkání do Ústí nad Labem jen na tiskovou konferenci, kde oznámil, že se v rámci přípravy zranil a na začátek extraligy nenastoupí. Dle jeho slov má nějaké svalové zranění s jakým se ještě nesetkal a netuší, jak dlouho bude jeho absence trvat. Těžko teda odhadovat, zda se vůbec vyléčí a zda do letošní extraligy nastoupí. Nutno podotknout, že Jaromír Jágr ještě dodal, že je připraven za své Kladno nastoupit i v padesáti, takže jen doufejme, že jeho zranění není vážné a brzo se uzdraví, aby mohl dál plnit úkol hvězdy a bavit extraligové fanoušky ledního hokeje dál!

Připomínáme, že Extraliga ledního hokeje začíná již 12. září, kdy hraje první utkání letošní sezóny Sparta Praha a Plzeň. Jágrovo Kladno nastoupí hned druhý hrací den 13. září a soupeřem mu bude Mistr extraligy 2019: HC Oceláři Třinec.

Podívejte se zatím na sestřih nejlepších momentů v podání Jaromíra Jágra:


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X