Extraliga
9.září 2019

Hokej: Jaromír Jágr přišel se smutnou zprávou pro všechny své fanoušky!

Hokej: Jaromír Jágr přišel se smutnou zprávou pro všechny své fanoušky! obrázek

Asi nemusíme připomínat, źe hvězda českého a světového hokeje Jaromír Jágr, nehraje již v zámoří hokejovou NHL, ale českou Tipsport Extraligu ledního hokeje za svůj mateřský tým Rytíři Kladno. Za tento tým, jehož je i majitelem odehrál Jágr několik zápasů v minulé sezóně a dotáhl Rytíře zpět do Extraligy. Společně s ním, působil za Rytíře v minulé sezóně i Tomáš Plekanec, který ale letošní sezónu odehraje za tým HC Kometa Brno, který se netají svými ambicemi zakončit nadcházející sezónu titulem.

Jaromír Jágr se ještě před skončením předchozí sezóny rozešel s Veronikou Kopřivovou - první krok, aby se mohl naplno opřít do tréninku a to také udělal. Svoji letní přípravu pečlivě naplánoval a dodržoval striktní tréninkový režim. Trénoval se závažím na kotníkách, místo puků trénoval s činkami a trénoval také pod dohledem moderní techniky jako je fotobuňka nebo laser.

Po několika přátelských utkání, který každý tým před zahájením ligy absolvuje však Jaromír Jágr přišel se smutnou zprávou pro všechny své obdivovatele. A co, źe tou smutnou zprávou je? Pokračujte šipkou na další stranu, kde se dočtete více!

X