Tenis
19.ledna 2022

Bouzková první kolo zvládla, Martincová končí, Krejčíková dnes odehraje už druhé kolo

Bouzková první kolo zvládla, Martincová končí, Krejčíková dnes odehraje už druhé kolo obrázek

Bartyová a Nadal válcují své soupeře. První kolo zvládla i Marie Bouzková. Naopak Tereza Martincová na svou soupeřku nestačila a končí. Krejčíková za moment odehraje druhé kolo.

Všechny zápasy prvního kola máme odehrané, a to jak v mužské, tak i ženské části pavouka. Několik překvapení už jsme viděli a stále platí, že o těch podstatných vás pravidelně informujeme. Stejně tak o úspěších či neúspěších českých tenistů a tenistek. Již včera svůj zápas zvládla Marie Bouzková. Ve druhém kole ji čeká Estonka Kaia Kanepiová, která překvapivě v prvním kole vyřadila Kerberovou. Na zápas Bouzkové už se těšíme!

Tereza Martincová přes první kolo už prošla, ale druhé se pro ni stalo konečnou stanicí v jízdě jménem Australian Open 2022. Její soupeřka se ve třetím kole postaví zatím suverénní Kerberové, tak uvidíme, jak se s tím popere.

Dnes od brzkých ranních hodin nedočkavě vyhlížíme duel Krejčíkové s Wang Sin-jü. Začínat měl už velmi brzy ráno našeho času, ale kvůli delším předcházejícím zápasům na kurtu, kde bude Krejčíková hrát se začátek již několikrát posunul. Vítězka tohoto zápasu bude ve třetím kole bojovat o postup do osmifinále s Ostapenkovou. V další části pavouka pak může narazit na Azarenkovou či Svitolinovou, což by mohla být hratelná část pavouka. Jestli by ale Krejčíková chtěla pomýšlet na nejlepší umístění, nemá cenu spekulovat o možných soupeřkách, protože by měla být schopna porazit všechny. Moc jí to přejeme a její počínání budeme dále sledovat. Australian Opěn živě právě teď!

X