Tenis
7.září 2021

Plíšková s Krejčíkovou jsou ve čtvrtfinále US Open

Plíšková s Krejčíkovou jsou ve čtvrtfinále US Open obrázek

Právě vrcholí poslední Grand Slam sezóny a opět v něm bude hluboká česká stopa. Na US Open se totiž do čtvrtfinále probojovaly hned dvě Češky, a to ještě nekončí. Jejich počínání můžete s námi sledovat online.

Další sezóna, jež byla narušena pandemií se blíží ke konci. Ještě je ale potřeba najít vítěze posledního letošního Grandslamu. Na US Open se představila celá řada českých hráček a opět zanechaly dobrý dojem.

Plíšková ve své cestě turnajem ztratila jen jeden set a už má jistou účast ve čtvrtfinále. Soupeřkou jí bude vítězka duelu Sakkariová - Andreescuová, což by pro Plíškovou mohly být hratelné soupeřky, čímž by se otevřela cesta až do semifinále, kde bude čekat šťastnější z dvojice Raducanuová - Bencicová.

V druhé části pavouka bojuje Krejčíková, která svedla velmi náročnou bitvu proti Muguruzaové, ale jinak neztratila ani set. Nyní ji ve čtvrtfinále čeká Sabalenková, tedy druhá nasazená hráčka. V následném semifinále narazí Krejčíková nebo Sabalenková na vítězku zápasu Svitolinová - Fernandezová. A případnou účast ve finále už si dokážete domyslet.

Vývoj US Open budeme sledovat online a vy můžete s námi. Nejbližší zápas s českou účastí by se měl odehrát už zítra, ale pozor, jen hodinu po dnešní půlnoci. O účast v semifinále bude bojovat Barbora Krejčíková.

X