Tenis
23.ledna 2020

Z Češek zbývá Petra Kvitová a Karolína Plíšková. V Australian Open přituhuje

Z Češek zbývá Petra Kvitová a Karolína Plíšková. V Australian Open přituhuje obrázek

Síto je užší a užší. Tenistky a tenisté vypadávají každým dalším dnem a zbývají jen ti nejlepší. Z českých zástupců své účinkování ukončila Karolína Muchová, která nestačila na Bellisovou a podlehla dvakrát 4:6. Naopak se svou soupeřkou se vypořádala Karolína Plíšková, která zvítězila dvakrát 6:3 nad Siegemundovou.

Zítra od 3:00 nastoupí ke svému třetímu kolu Petra Kvitová. Vyzve Alexandrovovou, jež před tím vyřadila Barboru Krejčíkovou. Pokud Kvitová uspěje, narazí v osmifinále na vítězku Keysová - Sakkariová.V druhé části pavouka úřaduje Plíšková, která se v rámci třetího kola utká s Pavlyuchenkovou. Jestliže zvítězí, narazí v osmifinále na vítězku Giorgiová - Kerberová.

Německý tenista Alexander Zverev mile překvapil

Za každé utkání, které v rámci Australian Open vyhraje, chce darovat zhruba 155 korun na pomoc v boji proti požárům, které Austrálii sužují. A pokud by celé Australian Open vyhrál, daroval by celé prize money. To je pro vítěze vyčísleno na více než 64 milionů korun.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/eprSMkPLEx0" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

X