Tenis
22.ledna 2020

Kristýna Plíšková bohužel podlehla v odloženém duelu 1. kola, a ačkoli zvítězila v prvním setu 6:4, tak v zápase prohrála, protože Watsonová dokázala následující set získat v poměru 6:3 a ten rozhodující dokonce 6:1. O jedno kolo dále se probojovala Barbora Krejčíková. V kole druhém ale skončila, protože nedokázala porazit favorizovanou Rusku Alexandrovovou, která zápas ovládla 6:1 a 6:3.

Svůj zápas ale na rozdíl od Kristýny Plíškové a Barbory Krejčíkové zvládla Petra Kvitová, která Badosaovou porazila dvakrát 7:5. Šlo o vyrovnaný zápas, kde rozhodly zkušenosti Petry. V následující zápase se Petra střetne s Alexandrovou, která vyřadila Krejčíkovou. Ještě než k tomu dojde, to už totiž bude osmifinále, se ke svému zápasu ale postaví Karolína Muchová, jež zítra od 1:00 vyzve Bellisovou. O dvě hodiny později by měla krát Karolína Plíšková proti Siegemund. V obou nadcházejících zápasech jsou Češky favoritkami, ale každý kdo ženský tenis sleduje, ví jak je to nevyzpytatelné.