Tenis
21.ledna 2020

Plíšková suverénní, Muchová také postupuje, Vondroušová končí. Zítra pokračuje Kvitová a Krejčíková

Plíšková suverénní, Muchová také postupuje, Vondroušová končí. Zítra pokračuje Kvitová a Krejčíková obrázek

Australian Open už je v plném proudu. Je za námi druhý hrací den, který v ženské kategorii singlu přinesl opět změny v českém zastoupení v celé soutěži.

Karolína Plíšková skvěle zvládla své úvodní představení. Jako turnajová dvojka dnes zvítězila nad Francouzkou Kristinou Mladenovicovou.  Plíšková vstoupila do prvního setu jako uragán a za chvíli vedla už 5:0 na gamy.  Francouzska těsně odvrátila kanára, ale první set prohrála jednoznačně 1:6. Druhý set už byl o poznání vyrovnanější. Za stavu 5:5 se zdálo, že by se vše mohlo zdramatizovat a rozhodnout by mohl až třetí set, ale Plíškovou podržel servis a dokázala set vyhrát 7:5. 

Druhá z českých tenistek, která se dnes představila, byla Karolína Muchová. První set vyhrála pohodlně 6:3, ale ve druhém podlehla 2:6. Třetí set musel rozhodnout tie break. Nejprve se zdálo, že si Karolína postup jednoduše pohlídá, ale následně prohrála několik míčků v řadě. Zkušená Belgičanka dokonce Muchové dvakrát vzala podání, ale česká bojovnice nakonec zvítězila a postupuje. Také se dnes představila Markéta Vondroušová, která také bojovala ve třech setech, ale bohužel rozhodující set prohrála 4:6 a na Australian Open končí.

Středa na Australian Open

Kristýna Plíšková měla už v úterý vyzvat Watsonovou, ale kvůli průtahům v předchozích zápasech je jejich zápas odložen na středu. Kristýna Plíšková proti Watsonové nastoupí v 1:00 našeho času. Ve stejný čas by na centrkurtu měla začít bojovat Petra Kvitová o účast ve třetím kole proti Badosaové. Třetí Češkou, která se zítra představí je Barbora Krejčíková, která bude mít těžkou soupeřku Alexandrovovu. Jejich duel by měl začít ve 2:30 našeho času.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X