Tenis
20.ledna 2020

Online: Australian Open. První den je za námi, co nás čeká dál?

Online: Australian Open. První den je za námi, co nás čeká dál? obrázek

Skalní fanoušek se má na co těšit, protože dnes začala jedna z největší tenisových událostí roku. Australian Open je jedním ze čtyř Grand Slamů, které se během roku konají a tenisté i tenistky ho považují za jeden ze svých cílů.

Fanoušci, kteří tenis sledují kvůli úspěchům českých barev, svou pozornost budou muset zaměřit primárně na ženský tenis, kde určitě bude co sledovat.

V Melbourne, kde se turnaj koná je o deset hodin více. To znamená jediné. Na dopolední a odpolední zápasy si budete muset přivstat. Večerní utkání budou z našeho pohledu v příznivějším čase. Například Karolína Plíšková svede svůj boj zítra od 9:30 našeho času.

První den

Jižní první den přinesl pro české barvy radost i smutek. To ale bylo nevyhnutelné, protože už v prvním kole los přidělil Petře Kvitové za soupeřku její krajanku. Utkala se s Kateřinou Siniakovou, pro kterou utkání nedopadlo vůbec dobře. Uhrála jen první game celého zápasu a následně jich 12 v řadě prohrála. Na kurtu se viditelně rozplakala a ve své zlosti ani nepodala ruku hlavnímu rozhodčí. Výsledkem tedy je konec Kateřiny Siniakové v prvním kole, ale hladký postup a ukázka slušné formy Petry Kvitové.

Svůj zápas zvládla i Barbora Krejčíková, která sice musela vítězství vybojovat až ve třetím setu, ale povedlo se. První set získala těsně 7:6. Ve druhém podlehla 2:6, ale poslední a rozhodující set ovládla v poměru 6:3 a mohla se radovat z postupu. Další české představené se konalo na dvorci, kde se utkala Cirsteaová proti Barboře Strýcové. Té se zápas bohužel nepovedl a stejně jako v loňském roce končí už v prvním kole. Jako poslední se představila Marie Bouzková. Jako jasný outsider šla do utkání proti obhájkyni titulu, Naomi Ósaové. Bez respektu dokázala Bouzková získat úvodní dva gamy svého podání a dokonce donutila soupeřku odvracet brejkboly, ale za stavu 2:2 se Ósaková rozehrála a zvítězila 6:2 a 6:4.

Druhý den

Z českého pohledu se zítra můžeme těšit na další porci zajímavých duelů. Už v jednu hodinu ráno našeho času vyzve Karolína Plíšková Mladenovicovou. Jasnou favoritkou je pochopitelně Plíšková. V 7:00 by mělo začít utkání Markéty Vondroušové proti Rusce Kuzněcovové. S aktuální formou Vondroušové by postup neměl být problém. Ve stejný čas zahání svou účast na Australian Open i Karolína Muchová. S Flipkensovou by si též měla dokázat poradit. A nakonec se dočká i Kristýna Plíšková. Vyzve Watsonovou a podle kurzu by mělo jít o vyrovnané utkání. Můžeme jen doufat, že Plíšková nevypadne hned v prvním kole.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X