Tenis
29.září 2019

Tenis: České tenistky patří mezi elitu světového tenisu. Absolutně dominují aktuálním tabulkám!

Tenis: České tenistky patří mezi elitu světového tenisu. Absolutně dominují aktuálním tabulkám! obrázek

Pokud se podíváme na aktuální přehled žebříčku ženského světového tenisu, nalezneme v první elitní stovce hned osm českých tenistek. Ještě lepší pohled je na celkové hodnocení TOP 10, kde je hned 5 českých hráček. Zajímavé je, že v této statistice se žádná jiná země Česku ani zdaleka nepřibližuje. Nejblíže je Kanada, která má v zastoupení dvě hráčky.

Světovou dvojkou ve dvouhře je stále Karolína Plíšková, která neustále útočí na post světové jedničky. Připomínáme, že nejlepší hráčkou je aktuálně Ashleigh Baryová z Austrálie. Druhou nejúspěšnější češkou je pak Petra Kvitová, která ve dvouhře zaujímá sedmou pozici. V deblu je světovou jedničkou stále a celkem neohroženě Barbora Strýcová, na sedmém místě Kateřina Siniaková a desátá je její spoluhráčka Barbora Krejčíková.

Mezi dalšími hráčkami v elitní stovce je pak také Voundroušová, Muchová, Siniaková, Bouzková a Kristýna Plíšková. Ve čtyhře pak doplňuje ješté Krejčíková, Peschkeová, Hradecká, Sestini Hlaváčková a Voráčková.

Tabulka můžského tenisu už tak příznivá pro české barvy není. Nejlepším hráčem je na 104. místě Tomáš Berdych, kterého následuje na příčce 125. Jiří Veselý a na 147. přícce je Lukáš Rosol.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X