Tenis
23.září 2019

Muchová to dokázala a slaví první titul. Z dalšího turnaje se odhlásila

Muchová to dokázala a slaví první titul. Z dalšího turnaje se odhlásila obrázek

Teprve druhá finálová účast na okruhu WTA a hned třiadvacetiletá Karolína Muchová slaví titul. Po úspěchu na Wimbledonu, kde se dostala do čtvrtfinále, nyní na turnaji v Soulu vybojovala první titul kariéry. Svou soupeřku, Magdu Linetteovou z Polska, porazila jednoznačně 6:1 a 6:1 za pouhých 69 minut.

Letošní sezónu Karolína Muchová zahájila na 145. místě ženského žebříčku WTA. Dosavadním maximem ještě před turnajem v Soulu bylo 43. místo a to se po triumfu ještě vylepší a Karolína se posune do první čtyřicítky. Čekání na finálový zápas bylo více než šestihodinové a po už tak náročném turnaji není divu, že se z toho následujícího odhlásila. Měla hned v prvním kole hrát proti Marii Bouzkové na turnaji v čínském Wu-chanu, ale nahradila ji Slovinka Tamara Zidanšeková. Díky svým úspěchům z poslední doby se Karolína Muchová posune dokonce před Kateřinu Siniakovou na 5. místo mezi Češkami v pořadí WTA.

Ačkoli se Muchová z turnaje ve Wu-chanu účastnit nebude, důležitý souboj tam svede Karolína Plíšková, protože bude mít další příležitost stát se světovou jedničkou a sesadit z trůnu Ashleigh Bartyovou. Plíšková v minulém roce vypadla už ve druhém kole, zatímco Australanka obhajuje účast v semifinále. Všechna utkání z Čínského turnaje můžete sledovat živě zde na webu.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X