Tenis
14.září 2019

Plíšková zítra živě ve finále v Čeng-čou. Tenistům dnes začíná Davis Cup

Plíšková zítra živě ve finále v Čeng-čou. Tenistům dnes začíná Davis Cup obrázek

Cestu do finále čínského turnaje neměla Karolína Plíšková tak jednoduchou, jak se podle skóre posledního zápasu může zdát. Semifinále zvládla hladce 6:3 a 6:2, přičemž své soupeřce nabídka pouze jeden brejkbol, který dokázala odvrátit. Čtvrtfinále bylo ale vybojované poměrem 6:4, 4:6 a 6:1 pro Plíškovou. A drama přineslo i 2. kolo, ve kterém Karolína Plíšková vedla 6:3 a 5:2, načež byl zápas kvůli dešti přerušen. Dohrávalo se až za dva dny, ale Plíšková se nenechala rozhodit a naopak s maximální koncentrací dokázala získat pět her v řadě a i druhý set získala na svou stranu a zápas tím ukončila. Ve finále se utká s vítězkou duelu Mladenovicová - Martičová.

Začíná boj o Salátovou mísu a s ním vstupují do své bitvy i čeští tenisté. V prvním kole se postaví tenistům z Bosny a Hercegoviny. Český tým nastupuje s mladými hráči, ale i tak je mírným favoritem. Již dnes od 15:00 začne zápas Bašič - Forejtek a po nich se na kurt postaví Brkič - Veselý. Nedělní zápasy začnou čtyřhrou, do které jsou nahlášeni Bašič, Brkič - Veselý, Lehečka a nakonec zápasy Bašič - Veselý a Brkič - Forejtek. V rámci Davis Cupu se Češi s Bosnou a Hercegovinou střetávají poprvé. Vítězné mužstvo se v následujícím roce zúčastní kvalifikace, která zajistí postup na finálový turnaj. Toho se ale zúčastní jen 18 nejlepších týmů. Nenechte si ujít zápas Jonáše Forejtka, který je vítězem juniorky US Open.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X