Tenis
11.září 2019

Ukončí světová jednička sezónu kvůli přípravě na lednové Australian Open?

Ukončí světová jednička sezónu kvůli přípravě na lednové Australian Open? obrázek

Aktuální světová jednička, Novak Djokovič, má za sebou poměrně úspěšnou sezónu. Kromě toho, že stále drží post světové jedničky mužského tenisu, tak má na svém kontě již šestnáct grandslamových titulů. Jeden z nich přidal nedávno na Wimbledonu. A v letošním roce přidal i další. V lednu na Australian Open. Kromě úspěchů na Grandslamech zaznamenal také titul na Masters v Madridu a probojoval se do finále v Římě.

Nyní ale této tenisové legendě hrozí předčasný konec sezóny. Poslední Grandslam pro Djokoviče skončil v osmifinále, kde vzdal utkání se Stanem Wawrinkou kvůli potížím s levým ramenem. Údajně ani není vyloučeno, že Djokovič podstoupí, stejně jako minulý rok v únoru, menší operaci ve Švýcarsku.

Po odstoupení z US Open Srb uvedl, že se bude chtít plně uzdravit do 30. září, kdy začne turnaj v Tokiu. Nyní se ale zdá, že Djokovič přehodnocuje své plány a dokonce zvažuje i předčasné ukončení sezóny. Důvodem pro takové rázné opatření by byla důkladná příprava na obhajobu titulu z Australian Open, o kterou se jistě pokusí v lednu 2020 v Melbourne. A vy u toho můžete být s námi díky online živým přenosům.

Sestřih nejlepších momentů Novaka Djokoviče:


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X