Tenis
20.dubna 2019

Fedcupovou baráž o udržení ve Světové skupině Češky vedou už 2:0

Card image

Prostějovský tenisový kurt nabízí kapacitu jen 1200 diváků, ale atmosféra na vyprodaném kurtu byla výborná. A diváci dohnali obě Češky k vítězství ve svých zápasech a Česká republika tak v baráži o udržení ve Světové skupině Fedcupu vede už 2:0.

K prvnímu duelu se postavila Karolína Muchová, jež debutovala v národním týmu. Předvedla ale skvělý tenis a své soupeřce dovolila jen 3 gamy. Nad Kanaďankou Rebeccou Marinovou tak zvítězila jasně v poměru 6:0 a 6:0. Muchová začala slibně a hned první podání své soupeřce sebrala, jenže zkušenější Kanaďanka dokázala na brejk zareagovat a při podání Muchové srovnala na 1:1. Česká tenistka se dostala do vedení 3:1, jenže ani to neudržela a Marinová srovnala na 3:3. To byly ale poslední dva gamy, které v zápase uhrála. Pak už dominovala Muchová, získala 9 gamů v řadě a s přehledem zvítězila.

K druhému zápasu se postavila Česká jednička Vondrušková. Soupeřkou jí byla finalistka juniorského Australian Open. Vondrušková dokázala po vyrovnaném úvodu získat první set v poměru 6:4. Druhý set už byl jasně v její režii a získala ho 6:1. Tím poslala český tým do vedení 2:0 a nyní o celkovém vítězi může rozhodnout už první nedělní zápas.

Kapitán Pála zvažuje na neděli nasazení Lucie Šafářové, která by se s Fedcupem měla letos loučit, ale v první řadě je důležité získat třetí bod. Kdo do zápasu nakonec nastoupí a jak dopadne, můžete živě sledovat u nás na webu. Online přenosy naleznete v kategorii Živé přenosy.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X