Tenis
26.února 2019

Nadvláda Českého tenisu. V deblovém žebříčku mu patří první 3 místa a v top 10 další dvě

Nadvláda Českého tenisu. V deblovém žebříčku mu patří první 3 místa a v top 10 další dvě obrázek

Po poslední aktualizaci deblového žebříčku žen je pro české diváky a fanoušky nádherný pohled na první místa a i celkově na Top Ten, nebo-li nejlepších deset hráček světa v deblu.

Jak aktuálně tento žebříček vypadá?
1. Siniaková 8160
2. Krejčíková 7740
3. Strýcová 7545
4. Babosová a Mladenovicová obě 7065
6. Bartyová 5797
7. Schuursová 5760
8. Makarovová 5715
9. Sestini Hlaváčková 5560
10. Peschkeová 4525

A jak si vedou další české hráčky?
23. Hradecká 3050
84. Voráčová 962
96. Šafářová 872
100. Vondroušová 827

Jak správně chápete, číslo před jménem je pořadí v ženském deblovém žebříčku. Následuje jméno tenistky a za ním je číslo značící, kolik má daná tenistka aktuálně bodů. Jen pro představu. Za grandslam, kterých je do roka jen pár obdrží vítězka 2000 bodů. V menších turnajích se rozděluje bodů podstatně méně a tak si v nich vítězka přijde například jen na 1000 nebo dokonce jen 470, 280 nebo i méně bodů.

V současné chvíli tedy České republice patří první tři místa světového žebříčku. A další Češky následují na devátém a desátém místě. V elitní desítce tak máme celkem pět tenistek. K této pozitivní změně došlo po turnaji v Dubaji, kde se Barbora Strýcová po vítězství s Tchajwankou Sie Šu-wej posunula z pátého na třetí místo.

Níže si můžete připomenout finálové utkání ženského deblu v Dubaji, kde Barbora Strýcovás s Tchajwankou Sie Šu-wej ve finále porazily Lucii Hradeckou s Jekatěrinou Makarovovou.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X