Tenis
24.ledna 2019

Sestřihy: Kvitová suverénně ve finále, Plíšková našla přemožitelku

Sestřihy: Kvitová suverénně ve finále, Plíšková našla přemožitelku obrázek

Čtvrteční odpoledne v Austrálii nabídlo obě semifinále ženského singlu. V obou semifinálových zápasech měla Česká republika své zastoupení. Nejdříve nastoupila Petra Kvitová a po ní Karolína Plíšková. Obě utkání jste mohli živě sledovat živě v časných ranních hodinách zde na webu.

Nezastavitelná Kvitová jde do finále

Semifinále Petry Kvitové začalo vyrovnaným setem. Do svého životního zápasu Danielle Collinsová vstoupila bez respektu. Za stavu 4:4 došlo na chvíli k přerušení hry, protože bylo nutné kvůli vysoké teplotě zatáhnout nad arenou Roda Lavera střechu. V lepších klimatických podmínkách se pokračovalo dále až do tiebreaku, který na svou stranu získala Petra. V druhém setu Kvitová jasně dominovala a získala ho v poměru 6:0.

Karolína Plíšková nestačila v třísetové bitvě na Osakovou

Plíšková nezvládla úvodní sadu a první set tak prohrála v poměru 2:6. Z těžkého začátku se ale oklepala a druhý set získala v poměru 6:4. O postupující hráčce do finále Australian Open tak musel rozhodnout třetí set. V něm Plíšková jednou přišla o své podání. To ale Osakové stačilo, aby zvítězila 6:4, vyhrála tak na sety 2:1 a zajistila si postup do finále.

Kvitová - nová světová jednička?

Po zápasu Karolíny Plíškové má Petra Kvitová jasnou soupeřku do finále. Bude jí Ósakaová se kterou se přímo utká o post nové světové jedničky. Finále žen se uskuteční 26.1.2019 od 9:30 našeho času. Živý přenos zdarma zde na webu.

Sestřih: Kvitová - Collinsová

Sestřih: Plíšková - Osaková


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X