Tenis
23.ledna 2019

Video: Plíšková odvrátila 4 mečboly, otočila 1:5 a poradila si s Williamsovou. Strýcová s Vondruškovou končí!

Video: Plíšková odvrátila 4 mečboly, otočila 1:5 a poradila si s Williamsovou. Strýcová s Vondruškovou končí! obrázek

Karolína Plíšková se probojovala mezi nejlepší 4 tenistky na Australian Open. Ve vypjaté bitvě porazila Serenu Williamsovou. Nejdříve získala první set v poměru 6:4. Druhý ale prohrála 4:6 a tak musel rozhodnout až set třetí. V něm Plíšková prohrávala už 1:5 a musela odvracet čtyři mečboly. Podařilo se a mohl začít velký obrat.

Williamsová vstoupila do utkání seběvědomě a snažila se hned od začátku hry tlačit na Plíškovou a dostat ji do defenzivy. Karolíně chvíli trvalo než se takové hře dokázala přizpůsobit, ale povedlo se to a už ve třetí hře sebrala dvaadvacetinásobné grandslamové šampionce servis.

Třetí set nabídl velmi zajímavou a napínavou podívanou. Když Williamsová podruhé sebrala Plíškové podání a vedla 5:1, tak se zdálo, že je o výsledku rozhodnuto. V další hře si Williamsová při mečbolu podvrkla kotník. Dále se pohybovala bez viditelných problémů, ale set se začal postupně obracet. Obrat Plíšková dovedla do úspěšného konce a mohla slavit poprvé v kariéře postup do semifinále Australian Open.

Boj o finále ve čtyřhře

Ve středu od 11:15 začne utkání o postup do finále ve čtyřhře žen. Nastoupí proti sobě Strýcová s Vondruškovou a Stosurová se Zhangovou. Přímý přenos můžete sledovat živě zde na webu.

Strýcová s Vondruškovou podlehly v prvním setu. V druhém získaly převahu a srovnaly na 1:1, ale v rozhodujícím třetím setu nestačily na Číňanku a domácí Australanku a končí v semifinále. Pomsta prvního českého páru a zároveň světových jedniček Siniakové a Krejčíkové nevyšla. Oba české páry tam vypadávají se stejným soupeřem. Číňankou Zhang a Australankou Stosurovou.

Sestřih Plíšková - Williamsová:


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X