Tenis
20.ledna 2019

Berdych bez šance, skvělá Kvitová jde dál, Plíšková svede boj ráno

Berdych bez šance, skvělá Kvitová jde dál, Plíšková svede boj ráno obrázek

Berdych - Nadal

Druhý nasazený hráč turnaje, Rafael Nadal nedal šanci českému tenistovi. Tomáš Berdych podlehl 0:3 na sety po výkonech 0:6, 1:6 a 6:7 a v turnaji končí v osmifinále. Nadal se v dalším utkání střetne s americkým tenistou Francisem Tiafoem.

Tsitsipas - Federer

Veliké překvapení se odehrálo na jednom z kurtů, kde se střetl řecký talent Stefanos Tsitsipas s legendou Rogerem Federerem. Favorit sice získal první set poměrem 7:6, ale další tři sety prohrál 6:7, 5:7 a 6:7. Úřadující šampion tak na turnaji v Austrálii končí v osmifinále a Tsitsipas po téměř čtyřhodinové bitvě postupuje do čtvrtfinále.

Kvitová - Anisimova

Mladou Rusku dokázala Petra Kvitová porazit hladce 6:2 a 6:1, čímž si napravila svou reputaci z minulého a jediného zápasu s touto hráčkou. Ve čtvrtfinále se Kvitová střetne s domácí Ashleigh Barty, která si v třísetové bitvě dokázala poradit s Marií Sharapovovou.

Konec favoritek

Senzačně v osmifinále končí pátá nasazená Sloane Stephensová, která nestačila na Anastasiu Pavlyuchenkovou. Stejně velkým překvapením je konec Němky Angelique Kerberové, která byla nasazená dvojka. Kerberová podlehla Collinsové z USA.

Plíšková - Muguruza

V pondělí ráno (od 6:00, živě zde na webu) se o účast ve čtvrtfinále utká Karolína Plíšková se Španělkou Gabrine Muguruzaovou. Plíšková jako nasazená sedmá hráčka postupuje turnajem poměrně jednoduše. Španělka je 18. nasazená hráčka a s Plíškovou má nepříznivou bilanci 2:7 na utkání.

Sestřihy utkání:


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X