Tenis
19.ledna 2019

Přehled českých úspěchů na Australian Open. Kdo postupuje dál? Sestřihy a živé přenosy

Přehled českých úspěchů na Australian Open. Kdo postupuje dál? Sestřihy a živé přenosy obrázek

Mužské i ženské dvouhry postupují do své další části. Jsou odehrané všechny zápasy prvního, druhého i třetího kola a od zítra (20.1.2019) se začínají hrát osmifinále. Čtyřhry mají odehrané první kolo a kromě jednoho utkání i kolo druhé a tak se i deblisté přesunou do osmifinálových zápasů. Smíšené čtyřhry ještě nabídnou několik posledních utkání prvního kola a po té už také přijde na řadu osmifinále.

Jak si vedou čeští tenisté?

Mezi muži do osmifinále poměrně lehce prošel Tomáš Berdych se ztrátou jediného setu. Jenže v osmifinále ho čeká druhý nasazený hráč turnaje, Rafael Nadal, s kterým má bilanci 5 - 21. V případě překvapivé výhry by měl Berdych zvládnout i následující zápas, protože soupeř vítězi duelu Berdych - Nadal vzejde z bitvy dvojice Dimitrov - Tiafoe, takže by pro Berdycha, respektive Nadala měl být následný postup do případného semifinále ne příliš složitou záležitostí.

Ženské dvouhry nabízejí z pohledu českého diváka také zajímavou podívanou. Petra Kvitová si poradila se soupeřkami bez ztráty setu a v osmifinále se postaví proti mladé, ale skvěle hrající Amandě Anisimové, které by Kvitová jistě ráda vrátila porážku, kterou od této teprve sedmnáctileté hráčky loni utrpěla. Svůj osmifinálový boj o účast ve čtvrtfinále svede i Karolína Plíšková. Utká se s Muguruzaovou s kterou má příjemnou bilanci 7 - 2. Vítězka tohoto duelu bude ve čtvrtfinále čelit vítězce atraktivní bitvy Halepové a Williamsové.

Jaké zápasy jsou před námi?

  • Tomáš Berdych svede jeden ze životních zápasů proti Nadalovi 20.1.2019 ve 4:30.
  • Petra Kvitová bude chtít porazit mladou Američanku 20.1.2019 v 1:00.
  • A Karolína Plíšková se ke své bitvě o čtvrtfinále postaví 21.1.2019 v 00:00.

České barvy ve čtyřhře stále hájí Barbora Krejčíková s Kateřinou Siniakovou. Také Květa Peschkeová nebo Barbora Strýcová a Markéta Vondrušková. Všechny tyto ženy nastoupí ke svým zápasům 20.1.2019 nebo 21.1.2019.

Sledujte všechny zápasy Australian Open živě ZDE.

Sestřih utkání Camila Giorgi vs Karolína Plíšková (4:6, 6:3, 2:6)

Sestřih utkání Petra Kvitová vs Belinda Bencic (6:1, 6:4)

Sestřih utkání Tomáš Berdych vs Diego Schwartzman (5:7, 6:3, 7:5, 6:4)


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X