Tenis
14.ledna 2019

Australian Open v plném proudu. Postup slaví Berdych, Kvitová i Vondrušková

Australian Open v plném proudu. Postup slaví Berdych, Kvitová i Vondrušková obrázek

Australské Melbourne přivítalo tenisty na jednom z nejznámějších turnajů. Bude probíhat od 14. ledna do 27. ledna 2019. Dotace turnaje se každoročně zvyšuje. Loni to bylo 55 milionů australských dolarů, což je asi 941 milionů korun. Tento rok by to mělo být 60,5 milionu, to odpovídá zhruba 962 milionům korun. Jestřábí oko by mělo být nasazeno na všech kurtech a zároveň se objeví časomíra, která tenistům odpočítává 25 povolených vteřin do dalšího podání.

Kvitová v prvním kole lehce přehrála Rybárikovou 6:3 a 6:2. Stejným poměrem, tedy 6:3 a 6:2 zvítězila i Vondrušková nad Rodinovou. Z postupu se raduje i Berdych, ten zvítězil 6:3, 6:0 a 7:5. Svou bitvu o postup do druhého kola podstoupí zítra Karolína Plíšková a několik hodin po ní i Kristýna Plíšková. Představí se také Veselý.

V prvním kole svou účast ukončila Siniaková, která podlehla 4:6, 6:2 a 3:6 Bencicové a také Strýcová, kterou přehrála Putintsevová 6:4 a 7:6. Strýcová bude mít možnost napravit svou reputaci při čtyřhře, kde se představí po boku Vondruškové. Siniaková vstoupí do čtyřhry s Krejčíkovou v roli favoritek.

Ve videu si můžete připomenout, jak Petra Kvitová před pár dny zvítězila na turnaji v Sydney.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X