Tenis
4.ledna 2019

České a zároveň světové jedničky si finále nezahrají. Plíšková postoupila do semifinále

České a zároveň světové jedničky si finále nezahrají. Plíšková postoupila do semifinále obrázek

V Austrálii se v Brisbane koná tenisový turnaj na okruhu WTA a ATP a české barvy u toho pochopitelně jsou také.

Turnaj probíhá v Queensland Tennis Centre od 30.12.2018 a končí 6.1.2019. Jde už o 11. ročník. Vítězi z roku 2018 jsou: v mužské dvouhře domácí Nick Kyrgios, v ženském singlu Ukrajinka Elina Svitolina. Mužský double ovládli Fin Henri Kontinen a Australan John Peers a ženskou čtyřhru Nizozemky Kiki Bertens a Demi Schuurs.

Bohužel pro české barvy, duo Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková si finále turnaje nezahraje. Nasazený pár číslo jedna podlehl česko-americké dvojici Melicharová a Peschkeová v poměru 2:6 a 5:7. Naopak radost fanouškům udělala Karolína Plíšková, která se přes Tomljanovicovou probojovala do semifinále, kde se utká s Vekičovou z Chorvatska, která je aktuálně na 36. místě v žebříčku WTA.

Dotace na ženský turnaj je v Brisbane 1 000 000 dolarů. Vítězka duelu Plíšková - Vekičová se později je finále utká s vítězkou zápasu Tsurenková - Osaková. Semifinále se hraje 5.1.2019, finále pak o den později, tedy 6.1.2019.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X