Tenis
28.října 2018

Turnaj mistryň: Češky padly, ale vedou žebříček čtyřhry. Svitolinová ovládla dvouhru

Turnaj mistryň: Češky padly, ale vedou žebříček čtyřhry. Svitolinová ovládla dvouhru obrázek

Turnaj mistryň je v roce 2018 minulostí. Do dvouhry zasáhly Karolína Plíšková a Petra Kvitová. Ve čtyř hře bojoval pár Krejčíková, Siniaková a Hlaváčková, Strýcová. Na titul ale nedosáhla ani jedna z Češek, protože dvouhru ovládla Svitolinová a čtyřhru pár Babosová, Mladenovicová.

Základní skupiny Turnaje mistryň nabídly atraktivní duely, do kterých zasáhly dvě české tenistky. Petra Kvitová, která uhrála jen jeden set proti Wozniacke a pak Karolína Plíšková. Ta si nejdříve poradila s Wozniackou a s Kvitovou, ale podlehla Svitolinové. Svým počínáním ale postoupila do semifinále, kde narazila na Stephensovou. Té nejdříve nadělila kanára, jenže pak prohrála dva sety a do finále nepostoupila. Tenisový duel mezi Stephensovou a Svitolinovou sledovalo živě tisíce fanoušků. Svitolinová se stala první ukrajinskou vítězkou Turnaje mistryň.

Ve čtyřhře přes první kolo prošly oba české páry a protože byly ve stejné části pavouka, tak už měla Česká republika jistého účastníka finále. Nakonec tím lepším párem byla Krejčíková a Siniaková. Ve finále ale nestačily maďarsko-francouzskému páry. I přes to ale Siniaková s Krejčíkovou končí tento rok na prvním místě v žebříčku čtyřhry WTA.

Všechny zápasy jste mohli sledovat živě zde na webu. Tenis live je dostupný zdarma z Turnaje mistryň stejně tak jako ze všech ostatních turnajů ATP nebo WTA. Kdo nestihl tenis live může sledovat zdarma alespoň sestřihy toho nejlepšího.

Elina Svitolinová vs. Sloane Stephensová (2018 WTA Finále, Singapur, dvouhry):

Krejčíková/Siniaková vs. Babos/Mladenovičová (2018 WTA Finále, Singapur, čtyřhry):


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X