Tenis
19.července 2018

Andy Murray. Světová jednička na 839. místě. Chystá se návrat na výsluní?

Andy Murray. Světová jednička na 839. místě. Chystá se návrat na výsluní? obrázek

Jednou jsi nahoře, jednou dole. Své o tom ví Andy Murray, bývalá světová jednička mužského tenisu. Nyní figuruje až na 839. místě, ale plánuje návrat. Vydaří se?

Rodák ze skotského Dunblane ještě před jedenácti měsíci byl na první místě ve světovém žebříčku. Nyní je až v deváté stovce. Takhle rychlý propad tak velké hvězdy jako je Murray fanoušci nepamatují. Tento pokles zapříčinilo komplikované zranění kyčle. Murray nejdříve prožil snovou sezónu. V létě 2016 podruhé vyhrál Wimbledon a v Riu de Janeiru obhájil olympijské zlato. Dařilo se mu i na podzim, kdy se poprvé dostal po vítězství v Paříži do čela žebříčku. Sezóna 2017 měla být ještě náročnější, protože obhajoba je vždy ještě o něco náročnější. Minimum času na odpočinek a těžká zimní příprava. Výsledek? Velký výkonnostní propad. To ale ještě nebylo vše. Před Wimbledonem Andyho trápila kyčle, jenže stav se nelepšil až muselo přijít radikální řešení. Předčasný konec sezóny.

Murrayho tedy nyní čeká velmi důležitá druhá část letošní sezóny. Nebude obhajovat žádné body a tak by v žebříčku měl pouze stoupat. Pokud by navázal na svou dřívější formu, mohl by se do konce roku dostat k padesátému místu. Vzhledem k tomu, že z turnaje v Hertogenboschi i z Wimbledonu se odhlásil, není jisté, zda neodloží návrat až do příští sezóny, kdy by mohl nastoupit v plné síle.

Podívejte se, jak vypadala hra Murrayho když byl v plné síle.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X