Tenis
13.července 2018

VIDEO: Půjdou dva tenisti z Wimbledonu do vězení? Skandál na kurtu!

VIDEO: Půjdou dva tenisti z Wimbledonu do vězení? Skandál na kurtu! obrázek

Údajnou zmanipulovanost zápasu budou muset prověřit členové Protikorupční tenisové jednotky (TIU). Ovlivnění zápasu se údajně měli dopusti španělští hráči Fernando Verdasco a David Marrero při svém úvodním představení v mužské čtyřhře.

Sázkové kanceláře totiž sledují všechny sázky, které jednotlivý sázkaři uzavřou. Dle tenisového protokolu musejí o neobvyklé situaci a podezřelých sázkách informovat příslušné orgány vedení dané soutěže. Podezření na hráče padlo asi hodinu před začátkem utkání, když britská sázkařská kancelář zaznamenala navýšení objemu a výše sázek proti španělské dvojici, ačkoli byl kurz na jejich výhru vyšší. Situace byla navíc znásobena faktem, že podezřelé sázky byli vsazeny z úćtů, u kterých již v minulosti proběhlo několik podobných podvodných sázek.

Oba hráči jakékoliv podezření odmítají, ačkoliv skutečné svůj zápas proti Leonardu Mayerovi a Joaou Sousovi prohráli po setech 6:7, 4:6, 7:6 a 1:6. Marrero byl již v minulosti jednou pro podezření z korupce při zápase vyšetřován, ale podezření se neprokázalo.

Podívejte se na sestřih z vyšetřovaného utkání:


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X