Tenis
11.července 2018

Proč osminásobný vítěz Wimbledonu nebude hrát čtvrtfinále na centrálním kurtu?

Proč osminásobný vítěz Wimbledonu nebude hrát čtvrtfinále na centrálním kurtu? obrázek

Roger Federer. Narozen 1981 v Basileji. Profesionální Švýcarský tenista, kterého mnozí odborníci považují za nejlepšího tenistu historie. Osminásobný vítěz Wimbledonu a vítěz více než devadesáti turnajů na okruhu ATP Tour. I přes to všechno nebude své čtvrtfinálové utkání hrát na centrálním kurtu.

Čtvrtfinálové utkání mezi Rogerem Federerem a Kevinem Andersonem se totiž uskuteční na kurtu číslo jedna a to kvůli tomu, že pořadatelé dali přednost utkání Novaka Djokoviče s Keiem Nišikorim, kteří se představí na centrálním dvorci. Po nich na centr kurtu nastoupí světová jednička Rafael Nadal proti Juanu Martínovi del Potrovi. Pro Federera to bude první zápas ve Wimbledonu mimo centrální kurt od roku 2015.

Od 14:00 se tedy představí na centrálním dvorci dvojice Djokovič (12-Srb.) - Nišikori (24-Jap.) a po nich Del Potro (5-Arg.) - Nadal (2-Šp.). Na kurtu číslo jedna začne dvojice Federer (1-Švýc.) - Anderson (8-JAR) po které nastoupí Raonic (13-Kan.) - Isner (9-USA). Mimo dvouhry se odehrají také 4 utkání ženské čtyřhry a 4 utkání smíšené čtyřhry. Vsadit si můžete v některých sázkových kancelářích i s bonusem pro nové sázkaře a následně můžete sledovat přenos všech utkání v záložce živé přenosy, kde vám přinášíme live stream všech utkání.

To nejlepší ze zápasu Roger Federer vs Adrian Mannarino:

X