Tenis
4.července 2018

Kvitová ve Wimbledonu skončila v prvním kole. Dostala kanára

Kvitová ve Wimbledonu skončila v prvním kole. Dostala kanára obrázek

Petra Kvitová, která slavný Wimbledon dokázala už dvakrát ovládnout v letošním roce končí svou účast v turnaji už v prvním kole po tom, co ji porazila Běloruska Aleksandrou Sasnovičovou. Kvitová byla osmá nasazená v turnaji. Sasnovičová je naopak až padesátá hráčka žebříčku. S Kvitovou si poradila 6:4, 4:6 a 6:0.

Kvitová už v prvních gemech nepůsobila uvolněně, ale musela proti Sasnovičové odvracet brejkboly. Také se trápila na servisu. Úvodní set tak trval téměř hodinu a nakonec ho Kvitová prohrála 4:6. V druhém setu hned na počátku sebrala Kvitová Sasnovičové její servis a s velkým úsilím dotáhla set do vítězného konce v poměru 6:4. Bylo tedy vyrovnáno a mohl se hrát rozhodující, třetí set. Jenže obrat v zápasu Kvitová nedokonala, naopak, poslední set trval jen 33 minut a během něj dostala od soupeřky kanára. Úplně poslední rozehru celého zápasu Sasnovičová ukončila esem. Počínání Kvitové sama Petra při tiskové konferenci ohodnotila slovy "didn't feel well". Ve videu se můžete podívat na krátký sestřih utkání a níže na záznam tiskové konference. Pokud jste měli na Sasnovičovou vsazeno pak gratulujeme k pěkné výhře, protože vypadnutí Petry Kvitové v prvním kole čekal málokdo.