Tenis
4.července 2018

Kvitová ve Wimbledonu skončila v prvním kole. Dostala kanára

Kvitová ve Wimbledonu skončila v prvním kole. Dostala kanára obrázek

Petra Kvitová, která slavný Wimbledon dokázala už dvakrát ovládnout v letošním roce končí svou účast v turnaji už v prvním kole po tom, co ji porazila Běloruska Aleksandrou Sasnovičovou. Kvitová byla osmá nasazená v turnaji. Sasnovičová je naopak až padesátá hráčka žebříčku. S Kvitovou si poradila 6:4, 4:6 a 6:0.

Kvitová už v prvních gemech nepůsobila uvolněně, ale musela proti Sasnovičové odvracet brejkboly. Také se trápila na servisu. Úvodní set tak trval téměř hodinu a nakonec ho Kvitová prohrála 4:6. V druhém setu hned na počátku sebrala Kvitová Sasnovičové její servis a s velkým úsilím dotáhla set do vítězného konce v poměru 6:4. Bylo tedy vyrovnáno a mohl se hrát rozhodující, třetí set. Jenže obrat v zápasu Kvitová nedokonala, naopak, poslední set trval jen 33 minut a během něj dostala od soupeřky kanára. Úplně poslední rozehru celého zápasu Sasnovičová ukončila esem. Počínání Kvitové sama Petra při tiskové konferenci ohodnotila slovy "didn't feel well". Ve videu se můžete podívat na krátký sestřih utkání a níže na záznam tiskové konference. Pokud jste měli na Sasnovičovou vsazeno pak gratulujeme k pěkné výhře, protože vypadnutí Petry Kvitové v prvním kole čekal málokdo.

Sestřih:

Tisková konference:


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X