Tenis
6.června 2018

Sestřih: Cecchinato dál válí v Roland Garros. Nyní senzačně vyřadil Djokoviče

Sestřih: Cecchinato dál válí v Roland Garros. Nyní senzačně vyřadil Djokoviče obrázek

Kdo že to ten Cecchinato vlastně je? Před French Open 72. hráč světového žebříčku. A nyní postoupil už do semifinále tohoto slavného turnaje.

V prvním kole byl těsně od vyřazení. Prohrával už o dva sety. V osmifinále se mu podařilo zdolat Davida Goffina z Belgie, současnou světovou devítku. A teď tenhle Ital narazil na Djokoviče, bývalou světovou jedničku. K překvapení asi všech po dvou setech Cecchinato vedl 6:3 a 7:6. Pak se ale probral Djokovič a v třetím setu jasně dominoval a získal ho v poměru 6:1. Začal čtvrtý set. Za stavu 4:1 pro Djokoviče a výhody pro něj při Cecchinatově podání už asi každý vyhlížel pátý set, jenže záhy už byl stav 6:6 a hrála se zkrácená hra. Djokovič prohrával už 0:3. Pak ale předvedl své kvality a úžasnými výměnami které oba hráči předváděli skóre vystoupalo až na 10:10 ve zkrácené hře. Pak, po téměř třech a půl hodinách, Cecchinato Djokoviče udolal a senzačně postoupil do semifinále, kde se utká s Dominicem Thiem z Rakouska, který si jednoduše poradil se Zverevem.

Všechna utkání můžete sledovat zdarma a živě v online přenosech z jednotlivých kurtů zde na našem webu v sekci Živé přenosy. Níže si můžete vychutnat sestřih toho nejlepšího z utkání Cecchinato - Djokovič.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X