Tenis
6.června 2018

Sestřih: Cecchinato dál válí v Roland Garros. Nyní senzačně vyřadil Djokoviče

Sestřih: Cecchinato dál válí v Roland Garros. Nyní senzačně vyřadil Djokoviče obrázek

Kdo že to ten Cecchinato vlastně je? Před French Open 72. hráč světového žebříčku. A nyní postoupil už do semifinále tohoto slavného turnaje.

V prvním kole byl těsně od vyřazení. Prohrával už o dva sety. V osmifinále se mu podařilo zdolat Davida Goffina z Belgie, současnou světovou devítku. A teď tenhle Ital narazil na Djokoviče, bývalou světovou jedničku. K překvapení asi všech po dvou setech Cecchinato vedl 6:3 a 7:6. Pak se ale probral Djokovič a v třetím setu jasně dominoval a získal ho v poměru 6:1. Začal čtvrtý set. Za stavu 4:1 pro Djokoviče a výhody pro něj při Cecchinatově podání už asi každý vyhlížel pátý set, jenže záhy už byl stav 6:6 a hrála se zkrácená hra. Djokovič prohrával už 0:3. Pak ale předvedl své kvality a úžasnými výměnami které oba hráči předváděli skóre vystoupalo až na 10:10 ve zkrácené hře. Pak, po téměř třech a půl hodinách, Cecchinato Djokoviče udolal a senzačně postoupil do semifinále, kde se utká s Dominicem Thiem z Rakouska, který si jednoduše poradil se Zverevem.

Všechna utkání můžete sledovat zdarma a živě v online přenosech z jednotlivých kurtů zde na našem webu v sekci Živé přenosy. Níže si můžete vychutnat sestřih toho nejlepšího z utkání Cecchinato - Djokovič.