Werder Bremen - Bayer Leverkusen

2-6

Germany - Bundesliga

Sestřih utkání, v němž se utkal tým Werder Bremen s týmem Bayer Leverkusen.
Zápas se odehrál na stadionu Weser-Stadion a přihlíželo mu 40 000 diváků. Jako hlavní rozhodčí zápas pískal Marco Fritz (Germany).
V 8. minutě zápasu dal gól Kevin Volland (Bayer Leverkusen) na 0:1. V 24. minutě zápasu dostal žlutou kartu Kevin Volland (Bayer Leverkusen). V 38. minutě zápasu dal gól Julian Brandt (Bayer Leverkusen) na 0:2. V 42. minutě zápasu dostal žlutou kartu Sebastian Langkamp (Werder Bremen). V 45. minutě zápasu dal gól Karim Bellarabi (Bayer Leverkusen) na 0:3.
Nic dalšího se v prvním poločase nestalo a týmy odešly do kabin za stavu 0:3.
V 48. minutě zápasu dostal žlutou kartu Jonathan Glao Tah (Bayer Leverkusen). V 60. minutě zápasu dal gól Claudio Pizarro (Werder Bremen) na 1:3. V 61. minutě zápasu dostal žlutou kartu Milos Veljkovic (Werder Bremen). V 63. minutě zápasu dal gól Yuya Osako (Werder Bremen) na 2:3. V 67. minutě zápasu dal gól Kai Havertz (Bayer Leverkusen) na 2:4. V 72. minutě zápasu dal gól Alexander Dragovic (Bayer Leverkusen) na 2:5. V 77. minutě zápasu padl vlastní gól, jako střelec byl nakonec označen Sebastian Langkamp (Bayer Leverkusen) na 2:6.
Zápas skončil výsledkem 2:6.