Derby Sparta Slavia online

Tuto neděli čeká Pražany fotbalový svátek - derby pražských S. Jedná se o utkání v rámci 14. kola nejvyšší české fotbalové ligy (Fortuna:Liga). Termín konání derby Sparta Slavia byl stanoven pravě na první listopadovou neděli 4.11.2018 a začátek utkání je v 17:00.

Favoritem derby Sparta - Slavia je podle sázkařů tým SK Slavia Praha. Právě Slavia také porazila Spartu i při posledním setkání obou pražských celků na jaře 2018. Ani výsledek posledního utkání, které Sparta odehrála ve Zlíně, nenahrává Spartě plusové body. Utkání Zlín - Sparta totiž Pražané prohráli 1:0. Zatímco Slavia zvítězila v posledním utkání nad dalším pražským týmem FK Dukla Praha 4:1.

Derby Sparta Slavia živě můžete sledovat přímo na stadionu pražské Sparty na Letné (Generali Aréna) nebo můžete sledovat živě derby Sparta Slavia online přenos na našem webu www.sportprenosy.cz. Pokud jste se těšili na přímý přenos derby Sparta Slavia v televizi, tak máte bohužel smůlu, protože Sparta - Slavia stream vysílá jen O2 TV, která je placená.

My Vám ale nabízíme stream utkání AC Sparta Praha - SK Slavia Praha živě a tak můžete sledovat derby Sparta Slavia online. Živý přenos derby Sparta Slavia můžete online sledovat po kliknutí na odkaz níže. Živé přenosy, včetně utkání Sparta Slavia můžete sledovat na internetu zdarma.

X