Derby Sparta Slavia online

Tuto neděli čeká Pražany fotbalový svátek - derby pražských S. Jedná se o utkání v rámci 14. kola nejvyšší české fotbalové ligy (Fortuna:Liga). Termín konání derby Sparta Slavia byl stanoven pravě na první listopadovou neděli 4.11.2018 a začátek utkání je v 17:00.

Favoritem derby Sparta - Slavia je podle sázkařů tým SK Slavia Praha. Právě Slavia také porazila Spartu i při posledním setkání obou pražských celků na jaře 2018. Ani výsledek posledního utkání, které Sparta odehrála ve Zlíně, nenahrává Spartě plusové body. Utkání Zlín - Sparta totiž Pražané prohráli 1:0. Zatímco Slavia zvítězila v posledním utkání nad dalším pražským týmem FK Dukla Praha 4:1.

Derby Sparta Slavia živě můžete sledovat přímo na stadionu pražské Sparty na Letné (Generali Aréna) nebo můžete sledovat živě derby Sparta Slavia online přenos na našem webu www.sportprenosy.cz. Pokud jste se těšili na přímý přenos derby Sparta Slavia v televizi, tak máte bohužel smůlu, protože Sparta - Slavia stream vysílá jen O2 TV, která je placená.

My Vám ale nabízíme stream utkání AC Sparta Praha - SK Slavia Praha živě a tak můžete sledovat derby Sparta Slavia online. Živý přenos derby Sparta Slavia můžete online sledovat po kliknutí na odkaz níže. Živé přenosy, včetně utkání Sparta Slavia můžete sledovat na internetu zdarma.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X