HC Kometa Brno hokej živě

HC Kometa Brno (Hockey Club Kometa Brno) je hokejový klub, který sídlí v moravské metropoli Brně. Hlavní pole působnosti komety je Extraliga ledního hokeje. Klub byl založen v roce 1953 a za svoji existenci pod jmény TJ Rudá hvězda Brno, ZKL Brno a HC Kometa Brno získal celkem 13 titulů. Toto číslo dělá z Komety nejúspěšnější český hokejový klub.

Aktuálním vlastníkem Komety Brno je Libor Zábranský, který je také generálním manažerem a trénerem. Právě on vyhrál s Kometou již podruhé titul. Finále Playoff Extraligy živě, jste mohli sledovat online na našem webu. Aktuálně je kapitánem Komety Brno Leoš Čermák. Kometa Brno hraje doma v DRFG Aréně, která má kapacitu jen 7700 diváků. Pojem Kometa Brno hokej, zná snad každý malý kluk, který kdy jen slyšel o hokeji, a proto snad již brzy bude postavena nová hokejová aréna a hokej živě bude moci sledovat mnohem více diváků.

Kromě jiného získal brněnský hokejový klub také Spenglerův pohár a třikrát brněňští vyhráli Evropský hokejový pohár. Právě letos útočí Kometa Brno na hattrick vítězství ve finále české extraligy. V tom posledním porazila Kometa Brno tým Oceláři Třinec již v pátém finálovém utkání.

Mezi zajímavé duely patří bezesporu utkání HC Kometa Brno:HC Škoda Plzeň, nebo HC Kometa Brno:HC Sparta Praha. HC Kometa Brno oficiální internetové stránky Vám nabízejí mnoho dalších informací, a proto nezapomeňte sledovat i web: Kometa Brno online!

Na našem webu www.sportprenosy.cz Vám nabízíme všechen hokej online, proto si nenechte uniknout ani živé přenosy Kometa Brno. Sledovat zápas Komety Brno online můžete, prostřednictvím odkazu níže.

X