NHL online

NHL - National Hockey League neboli česky Národní hokejová liga je největší a nejpopulárnější hokejová soutěž na světě. Této nejprestižnější soutěže v ledním hokeji se účastní celkem 31 hokejových klubů ze Spojených států amerických a Kanady.  Soutěž je rozdělena do dvou konferencí - východní konference a západní konference. Každá konference je ještě rozdělena na dvě divize - (atlantická divize, metropolitní divize, pacifická divize a centrální divize). Všechna utkání východní i západní konference NHL můžete sledovat živě a zdarma.

Sezóna je rozdělená na dvě části - v základní části odehraje každý hokejový tým 82 zápasů a 8 nejlepších v každé konferenci postoupí do druhého kola - play off.  Ve vyřazovací části hraje v každé konferenci 1. tým s 8. týmem, 2. s 7., 3. s 6. a 4. s 5. týmem. Hraje se na 4 vítězné zápasy. Vítězové obou konferencí sehrají finále play off (opět na 4 vítězné zápasy) o Stanley Cup (česky Stanleyův pohár). V kategorii výsledky naleznete podrobné výsledky nhl i statistiky nhl. Přímý přenos zdarma můžete online sledovat v kategorii živé přenosy zdarma. Své oblíbené týmy a NHL live můžete pohodlně sledovat na svém počítači či mobilním telefonu zdarma a online!

Letošního ročníku NHL se účasní týmy: Anaheim Ducks, Arizona Coyotes, Boston Bruins, Buffalo Sabres, Calgary Flames, Carolina Hurricanes, Colorado Avalanche, Columbus Blue Jackets, Dallas Stars, Detroit Red Wings, Edmonton Oilers, Florida Panthers, Chicago Blackhawks, Los Angeles Kings, Minnesota Wild, Montreal Canadiens, Nashville Predators, New Jersey Devils, New York Islanders, New York Rangers, Ottawa Senators, Philadelphia Flyers, Pittsburgh Penguins, San Jose Sharks, St. Louis Blues, Tampa Bay Lightning, Toronto Maple Leafs, Vancouver Canucks, Vegas Golden Knights, Washington Capitals, Winnipeg Jets.

Seznam českých hráčů v NHL v sezóně 2018/2019: Tomáš Plekanec, Radko Gudas, Radek Faksa, Radim Šimek, Jakub Voráček, Andrej Šustr, David Pastrňák, David Krejčí, Jan Rutta, Tomáš Nosek, Filip Chytil, Jan Kovář, Dmitrij Jaškin, David Kämpf, Martin Hanzal, Jakub Jeřábek, Libor Šulák, Lukáš Sedlák, Michael Frolík, Michal Kempný, Jakub Vrána, Ondřej Kaše, Roman Polák, Martin Frk, Tomáš Hertl, Pavel Zacha, Vladimír Sobotka, Ondřej Palát, Dominik Simon, Martin Nečas.

X