NHL online

NHL - National Hockey League neboli česky Národní hokejová liga je největší a nejpopulárnější hokejová soutěž na světě. Této nejprestižnější soutěže v ledním hokeji se účastní celkem 31 hokejových klubů ze Spojených států amerických a Kanady.  Soutěž je rozdělena do dvou konferencí - východní konference a západní konference. Každá konference je ještě rozdělena na dvě divize - (atlantická divize, metropolitní divize, pacifická divize a centrální divize). Všechna utkání východní i západní konference NHL můžete sledovat živě a zdarma.

Sezóna je rozdělená na dvě části - v základní části odehraje každý hokejový tým 82 zápasů a 8 nejlepších v každé konferenci postoupí do druhého kola - play off.  Ve vyřazovací části hraje v každé konferenci 1. tým s 8. týmem, 2. s 7., 3. s 6. a 4. s 5. týmem. Hraje se na 4 vítězné zápasy. Vítězové obou konferencí sehrají finále play off (opět na 4 vítězné zápasy) o Stanley Cup (česky Stanleyův pohár). V kategorii výsledky naleznete podrobné výsledky nhl i statistiky nhl. Přímý přenos zdarma můžete online sledovat v kategorii živé přenosy zdarma. Své oblíbené týmy a NHL live můžete pohodlně sledovat na svém počítači či mobilním telefonu zdarma a online!

Letošního ročníku NHL se účasní týmy: Anaheim Ducks, Arizona Coyotes, Boston Bruins, Buffalo Sabres, Calgary Flames, Carolina Hurricanes, Colorado Avalanche, Columbus Blue Jackets, Dallas Stars, Detroit Red Wings, Edmonton Oilers, Florida Panthers, Chicago Blackhawks, Los Angeles Kings, Minnesota Wild, Montreal Canadiens, Nashville Predators, New Jersey Devils, New York Islanders, New York Rangers, Ottawa Senators, Philadelphia Flyers, Pittsburgh Penguins, San Jose Sharks, St. Louis Blues, Tampa Bay Lightning, Toronto Maple Leafs, Vancouver Canucks, Vegas Golden Knights, Washington Capitals, Winnipeg Jets.

Seznam českých hráčů v NHL v sezóně 2018/2019: Tomáš Plekanec, Radko Gudas, Radek Faksa, Radim Šimek, Jakub Voráček, Andrej Šustr, David Pastrňák, David Krejčí, Jan Rutta, Tomáš Nosek, Filip Chytil, Jan Kovář, Dmitrij Jaškin, David Kämpf, Martin Hanzal, Jakub Jeřábek, Libor Šulák, Lukáš Sedlák, Michael Frolík, Michal Kempný, Jakub Vrána, Ondřej Kaše, Roman Polák, Martin Frk, Tomáš Hertl, Pavel Zacha, Vladimír Sobotka, Ondřej Palát, Dominik Simon, Martin Nečas.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X